UKÁŽTE SVETU SVOJE PRAVÉ JA!

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Každú sekundu Avon predá 3 rúže, čo je viac ako ktorákoľvek iná značka. Spoločnosť nepoľavuje a okrem mnohých noviniek sa venuje aj stáliciam dekoratívnej kozmetiky. Legendárne matné i krémové rúža teraz prichádzajú až v piatich nových odtieňoch rovnako ako aj obľúbený rýchloschnúci lak na nechty. Privítajte jar v nových odtieňoch a skrášlite si tak aj bežný deň.

Malé radosti robia deň. Nespoliehajte sa na iných a aj vy si spravte svoj deň krajší. Doprajte si nový rúž alebo si v pohodlí domova pripravte dokonalú manikúru. Alebo oboje! Je to na vás.

Rúž Matte Legent

Objem: 3,6 g

Bežná cena: 7,00 €

Legendárna klasika prichádza hneď s piatimi novými odtieňmi. Páčia sa vám tmavé odtiene, no bojíte sa, či sa vám budú hodiť? Odhoďte ropaky a noste odtiene, aké sa vám páčia s hrdosťou. Veď ak nie teraz, tak kedy?

Rúž Créme Legend

Objem: 3,6 g

Bežná cena: 7,90 €

Rúže už dávno nie sú doplnkom len na špeciálnu príležitosť. Stali neodmysliteľnou súčasťou make-up rutiny takmer každej ženy. Či už ostávate doma, idete na nákup alebo do práce, krémová stálica vám vyčarí úsmev vždy, keď sa pozriete do zrkadla. Teraz navyše v piatich nových odtieňoch! Jedným ťahom získate sebaistotu a vnútornú silu.

Rýchloschnúci lak na nechty Pro Colour

Objem: 10 ml

Bežná cena: 4,50 €

Laky na nechty si každá z nás pamätá už od mladého veku. Nalakované nechty nám dali pocit, že sme súčasťou veľkého ženského sveta, aj keď sme boli len malé dievčatká. Obľúbené laky na nechty Pro Colour teraz navyše prichádzajú v piatich nových odtieňoch! Trocha farby predsa poteší každého. Navyše lak garantuje trvácnu farbu, zaschne za 60 sekúnd a jedným ťahom dosiahnete plné krytie.

Súťažná otázka:

Za koľko sekund zaschne lak Pro Colour?

Svoje odpovede môžete posielať mailom na adresu redakcia@vkocke.sk až do 26.3.2021. Ako predmet správy použite “súťaž – Avon, kozmetika.

Traja výhercovia získajú set od Avonu.

Všeobecné súťažné podmienky
Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Podmienkou súťaže je odoslať správnu odpoveď e-mailom na adresu redakcie (redakcia@vkocke.sk) v čase realizácie súťaže. Súťažiaci sa stáva účastníkom súťaže po splnení tejto podmienky. Vyžrebovanie výhercu súťaže sa bude realizovať do troch dní po ukončení súťaže, ak nebude oznámené inak. Do žrebovania budú zaradení len tí súťažiaci, ktorí odošlú v stanovenom čase správnu odpoveď a spĺňajú podmienky uvedené v týchto pravidlách. Výhercovia budú kontaktovaní mailom. Účastníci tejto súťaže sa jej zúčastňujú s vedomím, že nemôžu požadovať výhru v inom rozsahu okrem rozsahu, aký určí usporiadateľ. Účastníci tejto súťaže sú si súčasne vedomí toho, že v zmysle § 845 Občianskeho zákonníka č. 40/1964 Zb. v platnom znení nemožno výhry vymáhať a to ani prostredníctvom súdu. V prípade tlačovej chyby o tejto súťaži usporiadateľ za toto nenesie zodpovednosť. Ak je výherca neplnoletý, bude automaticky diskvalifikovaný. Výhry budú odovzdané len tým vyžrebovaným účastníkom súťaže, ktorí dodržia pravidlá tejto súťaže, splnia podmienky v nich stanovené a ich nárok bude usporiadateľom potvrdený. Výhru odovzdá usporiadateľ alebo ním poverená osoba. V prípade sporu o platnosti nároku na výhru vloženú do tejto súťaže je rozhodujúce rozhodnutie usporiadateľa. Usporiadateľ bude výhercu kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy. Vecné výhry budú jednotlivým výhercom odovzdané osobne alebo zasielané poštou resp. zásielkovou službou na adresu, ktorú uvedú. Pred odovzdaním výhier sa osoba preberajúca výhru musí preukázať osobným dokladom. V prípade, že si výherca výhru neprevezme alebo nepreukáže splnenie podmienok na odovzdanie výhry do 14 dní od prvého informovania o výhre Usporiadateľom, výhra prepadá v prospech usporiadateľa. Účastník zapojením sa do tejto súťaže dáva usporiadateľovi v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas na spracovanie svojich osobných údajov pre potreby tejto súťaže v zmysle § 65 zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách súhlas na volanie alebo zasielanie SMS na číslo telefónu poskytnuté v registračnom formulári na účely priameho marketingu. V prípade výhry dáva účastník súťaže súhlas so zverejnením celého mena a obce na www.vkocke.sk, prípadne aj na facebookovskej stránke. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel. Účasťou v tejto súťaži vyjadrujú jej účastníci súhlas s pravidlami tejto súťaže a s ich záväznosťou.