Nový Pur Power – najlepší proti pripáleninám a zaschnutým zvyškom

Nebaví vás hodiny drhnúť hrnce po dovarení nedeľného obedu? Vyskúšajte výnimočnú dvojitú silu nového radu produktov Pur Power, ktorý je najlepší proti pripáleninám a hravo odstráni aj tú najhoršiu mastnotu alebo škrobové škvrny. Prichádza nová jedinečná receptúra, vďaka ktorej zatočíte s problémovými riadmi rýchlo a účinne.

Zabudnite na zdĺhavé umývanie riadu

Každá z nás to pozná. Poháre a drobný riad je už dávno umytý, no my pohľadom odsúvame pripálené hrnce a pekáče, ktoré nám ostali v dreze. Ani náhodou sa nám do toho nechce, pretože pripálené zvyšky jedla jednoducho nechcú zísť dole a my sme už unavené.

S novým radom čistiacich prostriedkov Pur Power môžete na tento známy scenár zabudnúť. Novinka si hravo poradí aj s tými najhoršími pripáleninami a zaschnutými zvyškami jedla. Za tekutým zázrakom stojí jedinečná formula, obsahujúca mimoriadne účinné enzýmy a aminoxidy. Znie to zložito, no vďaka nim je Pur Power najlepší proti pripáleninám a bez problémov zatočí aj s inak na čistenie mimoriadne náročnou mastnotou a škrobovými škvrnami. Žiadny pripálený pekáč, panvica alebo jánska misa tak už viac nie sú prekážkou. Či ste mali na obed cestoviny, pečené zemiaky alebo kúsok bravčového, Pur Power so svojou novou dvojitou silou proti pripáleninám a zaschnutým zvyškom vyčistí váš riad rýchlo a dokonale.