Nezabúdajme na tú najdôležitejšiu osobu v našom živote

Druhá májová nedeľa je každý rok špeciálnym dňom. Niekto si májové dni spája predovšetkým s krásnym jarným počasím a rozkvitajúcou prírodou, iní usilovne zháňajú či pripravujú darček pre svoju mamu. Každý z nás chce svoju mamu potešiť niečím netradičným, zaujímavým, jedinečným. Každé dieťa sa snaží v škôlke či škole vyrobiť niečo, čo mamku poteší. Deň matiek je medzinárodný sviatok, ktorý oslavuje materstvo. Ľudia vzdávajú hold matkám, vyzdvihujú materské puto, ktoré vzniká medzi matkou a dieťaťom. Je to neobyčajná príležitosť mamkám poďakovať za všetko, čo pre nás v živote robia. I keď nejde o oficiálny štátny sviatok, oslavujeme ho všetci tak, ako najlepšie vieme, láskou.

Veľa mamičiek v dnešnej uponáhľanej dobe musí zápasiť s povinnosťami v rodine, v práci a nemá čas na seba samú. Veľakrát nemajú čas ani na to, aby si sadli a dali si v pokoji kávu či si dopriali niečo sladké. Lebo dobrá čokoláda, bonboniéra…aj to sú darčeky, ktoré v tento slávnostný deň určite potešia.

Milé mamičky, máme vás radi, vážime si vás a vieme, čo pre nás robíte. Pripravili sme si preto pre vás ako darček dobrotku – nízkoenergetickú tyčinku s kakaovou polevou, plnenú lieskovoorieškovou náplňou so zníženým obsahom sacharidov. Môžete ju mať vždy po ruke a dodať svojmu telu kvalitné bielkoviny kedykoľvek a kdekoľvek. Tyčinka pripomínajúca bueno je so zníženým obsahom cukru a tuku a zvýšeným obsahom bielkovín, dokonca s prírodnými sladidlami.

Maškrta, ktorou rozhodne nesiahnete vedľa. Vojde sa do batohu, do kabelky či tašky. Pomôže zahnať hlad na sladkosti, doplniť bielkoviny a v neposlednom rade aj udržať váhu na uzde. Hodí sa do redukčného aj bežného jedálnička. Lahodná kombinácia jemnej čokoládovej chuti, lieskovoorieškového krému a chrumkavej oblátky vás opäť vráti do detstva. Možno vám dokonca pripomenie pohladenie svojej mamky, keď ste si ublížili a následne ste dostali za hrdinstvo sladkú odmenu.  My v Prodietixe na vás rozhodne nešetríme. Cukor vám síce príliš nedoprajeme, ale zato sladkej a lahodnej chuti doprajeme až až. Tak hurá do toho – vyskúšajte naše Protein Bueno 😊 

Cieľom tohto dňa je pripomenúť si tie jedinečnosť a nenahraditeľnosť matky. Na chvíľu sa zastaviť a vzdať im poctu za všetko ich nekonečnú lásku a starostlivosť. Zastavte sa aj vy a potešte svoju maminu. Či už to bude sladká maškrta, voňavé kvety, či vlastnoručný výrobok, s ktorým ste sa potrápili a radi ho darujete. Mamka je tá najdôležitejšia osoba vo vašom živote, tak si ju vážte a zahŕňajte ju láskou.