Dve zľavy na jedného: Toto predĺženie v PLANEO je vaša gólová šanca!

Ak plánujete kúpu nového spotrebiča, hrdý elektro dodávateľ slovenského hokeja vám prihráva na perfektné zakončenie vašich plánov. Nákup v PLANEO cez víkend bude zaručená výhra! 

Nezahadzujte tutovku, ktorá vás čaká už tento víkend! Nezáleží na tom, či ste fanúšikmi hokeja, alebo počas zápasov radšej sedíte niekde na striedačke: v sieti PLANEO Elektro je predĺženie, počas ktorého budete skórovať jedna radosť! Aké sú pravidlá?

Zakúpte si od piatka 27.5.2022 do nedele 29.5.2022 výrobok, pri ktorom je možné dokúpiť si službu Predĺžená záruka 3 roky a získate 50 % zľavu na Predĺženú záruku a k tomu ešte aj 10 % zľavu na váš spotrebič.

Náš tím favoritov tvorí:

FoodCycler SAGE

Chce sa vám chodiť vynášať smeti? Komu sa chce, nech chodí, komu sa nechce, zaobstará si domáci elektrický kompostér FoodCycler, ktorý väčšinu kuchynského odpadu premení bez zápachu na sterilný substrát.

Mobilné klimatizácie SENCOR

S kúpou klimatizácie sa naozaj neoplatí čakať: ich sezóna už nastáva a keď bude vonku 30 stupňov v tieni, verte nám, že si ledva zoženiete ventilátor, a nie klímu. SENCOR má na výber  hneď niekoľko typov, záleží len na vás, ktorá sa vám hodí.

Americká chladnička PHILCO

Ten pocit, keď otvoríte chladničku ako skriňu, ruka siahne dnu a vyberie presne to, na čo máte chuť! A keď návšteve načapujete ľad priamo z výrobníka! Doprajte si ho, veď americká chladnička PHILCO je teraz tiež citeľne lacnejšia.

SODASTREAM

Načo behať do obchodu po sýtenú vodu, keď ju môžete mať doma 24/7? K elektrickému prístroju SodaStream si predĺžte záruku o 3 roky a dostanete zľavu aj na predĺženie, aj na prístroj.

Záhradkárske a hobby náradie FIELDMANN

Hovorí sa: Keď chceš byť šťastný celý život, kúp si záhradu. A keď nemáš záhradu, nájdi si náhradu –  napríklad balkón. Je to pravda, akurát že potom stále niečo treba – raz kosačku, inokedy skrutkovač, potom zase rukavice a keď je všetko hotové, zišiel by sa záhradný nábytok… Spíšte si zoznam potrebných vecí a vyriešte to cez víkend v PLANEO.