Kto spláca, ten šetrí! Nakúpte v PLANEO Elektro

Zišla by sa vám nová telka, chladnička, tlačiareň či trebárs sušička ovocia z vlastnej záhradky? Alebo premýšľate o tom, kde vziať na vysnívaný notebook, XBOX či iPhone? V kamenných predajniach PLANEO Elektro si ich v auguste môžete kúpiť na splátky už od 10 eur mesačne a ešte k tomu dostanete zľavu 20 %.

Každý z nás má obľúbené filmy, pri ktorých ľutuje, že si ich už nemôže pozrieť v kine. Stačí sa ale zastaviť v PLANEO Elektro po UHD SMART televízor PANASONIC – TX58GX810E, pretože práve ten vám prinesie do obývačky zážitok ako z kina. Uhlopriečka 146 cm a technológia HDR Bright Panel Plus zaručujú, že vám neujde žiaden detail rozlíšenia 4K, takže kvalita obrazu presne zodpovedá vízii filmárov. Zážitok z pozerania ešte umocní najmodernejší formát Dolba Atmos®, ktorý vás do filmu vtiahne dynamickým zvukom, prúdiacim zo všetkých smerov – aj sponad hlavy. V hotovosti by ste za takúto nadupanú telku dali 749 eur. Vezmite si ho v PLANEO Elektro v auguste na splátky so zľavou 20 % a vyjde vás len na 599,20 eur na splátky od 10 eur mesačne.

Polovica leta je za nami a vy stále máte pred sebou ešte celý mesiac leňošenia a užívania si letných dní

Aj cez voľný čas si však vyžaduje vaša domácnosť trochu starostlivosti. Prečo však tento čas míňať na upratovanie?  Využite pomocníka, ktorý uprace doma aj bez Vás – SADA 981 robot. vysávač + JET 240. Špičkový vysávač od spoločnosti iRobot, ktorý vám uprace doma akúkoľvek plochu od podláh až po koberce až do rozmeru 185 m2,  upozorní na zvýšený výskyt nečistôt a zamerá sa na ich dôkladnejšie upratovanie. A potom stačí podlahy už len zotrieť s iRobot Braava jet 240. Zvláda hneď 3 režimy upratovania v podobe suchého, vlhkého alebo mokrého čistenia. Vďaka 150 ml nádržke na vodu dávkuje vodu pred seba a podľa intenzity programu vibračnými pohybmi čistiacej hlavy zaisťuje dokonalé odstránenie nečistôt i mastnoty. A to všetko iba jednoduchým klikom na Vašom mobilnom telefóne. V hotovosti dostanete oboch pomocníkov len za 699 eur, alebo v auguste ich v PLANEO Elektro kúpite na splátky s 20 % zľavou za 559,20 €.

Záhradkári dozaista využijú sušičku ovocia SENCOR SFD 790WHs piatimi sitami v základnej výbave, ktoré sú navrhnuté tak, aby zaistili optimálne prúdenie vzduchu a efektívnejšie sušenie ovocia, zeleniny, byliniek, mäsa. Stojí iba 29,90. Chcete si ju kúpiť na splátky? Prikúpte ešte niečo, aby celková hodnota Vášho nákupu bola 125 eur a využite 20% zľavu. Napríklad elektrickú zubnú kefku PHILIPS HX6830/35a ušetríte ešte viac, pretože v balení sú hneď dve. Už po týždni budú vaše zuby viditeľne svetlejšie bez poškodenia, pretože tlakový senzor upozorní, ak na ne pri čistení príliš zatlačíte. Kefky sú vhodné aj pre citlivé zuby a ďasná, strojčeky na zuby a zubné náhrady.