Jablko so zázvorom a rumančekom je novým hitom od Birellu

Rad nápojov Birell Botanicals sa rozširuje o príchuť Jablko so zázvorom a rumančekom. Milovníkom prírodného osvieženia tak prináša unikátnu kombináciu chuti ovocia s jemnou horkosťou a osobitou arómou starostlivo vybraných ingrediencií. Dopĺňa dve existujúce podmanivé príchute – Bazový kvet s citrónom a tymianom a Zelený čaj s jazmínom a bergamotom. Jedinečnú postupne sa rozvíjajúcu chuť získavajú všetky tri príchute počas 19-denného procesu zrenia.

Každá plechovka tejto neodolateľnej novinky ponúka osviežujúcu kombináciu sladkastej chuti jablka a príjemne výrazného zázvoru, ktorú harmonicky dopĺňa rumanček. Ich mix prináša neobyčajný zážitok všetkým, ktorí si radi vychutnajú dobré pitie s originálnymi chuťovými kombináciami. Nápoj sa pripravuje tradičným pivovarníckym postupom za použitia unikátnych kvasiniek Birell a najjemnejších odrôd chmeľu, rastlín a ovocných štiav.

„Teší nás, že ľudia čoraz častejšie dávajú prednosť odľahčenému variantu nealkoholických nápojov pred presladenými sýtenými limonádami,“ hovorí Veronika Horáková, manažérka značky Birell a dodáva: „Birell Botanicals získava svoju osobitú a postupne sa rozvíjajúcu chuť počas 19-denného procesu zrenia, keď sa o neho starajú sládkovia s rovnakou starostlivosťou ako o tie najlepšie pivá. Ovplyvňuje ju aj špecificky namiešaný pomer ingrediencií, ktoré sú navyše pridávané v rôznom skupenstve – od sušených, cez extrakty až po prírodné arómy. „

Birell Botanicals reaguje na súčasný trend zdravého životného štýlu a jeho chuť je typická pozvoľným uvoľňovaním jednotlivých ingrediencií, ktoré sa do nápoja pridávajú postupne počas varného procesu. Čisto prírodný nápoj poslúži ako príjemné osvieženie počas náročného dňa v práci i pri zaslúženej chvíli odpočinku. Navyše, v porovnaní s podobnými sladkými nealkoholickými nápojmi a limonádami, je novinka od Birella vďaka nižšej koncentrácii obsiahnutého cukru skvelou voľbou aj pre tých, ktorí si strážia svoj jedálniček.

Vyskúšajte toto chutné osvieženie plné prírodných ingrediencií. Birell Botanicals Jablko so zázvorom a rumančekom možno zakúpiť v praktickej plechovke s objemom 400 ml.