Tropické bláznenie

Po jari vystriedali kvetinové potlače motívy exotiky, ovocia či sladkostí od výmyslu sveta. Leto je totiž obdobím, kedy sa môžeme aj v móde trošku odviazať. Hlavne počas dovoleniek sa treba vyblázniť a vymeniť jednoduché jednofarebné tričko za top s obrovským plameniakom v slnečných okuliaroch. Aké sú teda obľúbené motívy tejto sezóny?

Outfit na zjedenie

Tropické ovocie či zmrzlina sú najčastejším letným motívom na tričkách a topoch. Tento motív je farebný, hravý a vráti vás späť do detských čias.

Ak si netrúfate na výraznú potlač skúste sa ozdobiť sponami v tvare zmrzlinky či dúhy. Pripnúť si ich môžete o rifľovú bundu či ruksak.

Exotika volá

Ďalším dominatným vzorom sú motívy palmových listov či tropických kvetov. Najčastejšie ich nájdeme na šatách či nohaviciach širšieho strihu. Skúste si k jednofarebnému topu obliecť farebné „culotte“ nohavice so vzorom. Takto sa budete nepochybne cítiť nielen komfortne ale aj štýlovo. Je to perfektný, svieži, letný vzor a nemal by vám chýbať na tohtoročnej dovolenke.

Letné nápisy

Veľmi obľúbené sú aj tričká vtipnými alebo romantickými nápismi. Môžete nimi vyjadriť svoj názor alebo dať najavo to čo cítite. Ľahko sa kombinujú nielen s džínami ale aj dlhými plisovanými sukničkami.

Líčenie počas horúcich letných dní

V lete by sme nemali pleť zaťažovať ťažkým make-upom, treba použiť ľahší tekutý make-up alebo si zvoliť tónujúci krém s UV faktorom. No čo sa pier týka, žiarivá opálená pleť si jednoducho pýta jasné farby. Ružová, oranžová či červená sú „go to“ farbami leta.