Ako Francúzka!

Nedbalá elegancia, jednoduché, klasické strihy a umenie kombinovať. Francúzky sa riadia heslom „ V jednoduchosti je krása“ a bez ohľadu v akej kombinácii, vždy sa im podarí vyzerať žensky a štýlovo. Na to aby ste vyzerali rovnako chic vám stačí doplniť do šatníka pár základných kúskov. 

  1. Basic top

Prvým základným kúskom je určite tričko alebo blúzka vo farbách ako biela, sivá, čierna alebo tmavomodrá. Tričko je v prípade Francúzok veľmi obľúbené a navyše sa ľahko kombinuje napríklad s úzkymi džínsami alebo s nohavicami v modernom „chino“ strihu.

  1. Sako

Ďalším kúskom, na ktorý nedajú Francúzky dopustiť je sako v štýle dandy. Dámska móda inšpirovaná pánskymi prvkami je stále veľmi trendy. A vedia to aj Francúzky.Nadčasové, čierne sako v pánskom štýle je presne to čo by vo vašom základnom šatníku nemalo chýbať.

  1. Litlle black dress

Tu hádam netreba nič vysvetľovať. Hlavným módnym pravidlom je, že každá žena by mala vlastniť jednoduché, elegantné čierne šaty. Považujú sa za nesmierne dôležité pri vytváraní základného módneho šatníka. Malé čierne sa stali symbolom parížskej rafinovanosti už v roku 1926 zásluhou slávnej  návrhárky Coco Chanel.

  1. Topánky

Francúzsky si potrpia na pohodlnosť, čo ale neznamená, že si outfit nedoplnia aj dokonalými, štýlovými lodičkami. Kombinovať môžete skutočne všetko ak to bude v medziach minimalistického štýlu. K elegantnému outfitu si obujte výrazné balerínky alebo pokojne aj trendy komfortné tenisky.

  1. Štýlové doplnky

Jednoduché strihy môžete krásne doplniť decentnými šperkami. Čistý vzhľad ľahko docielite kombináciou jednoduchého trička a džínsov so zlatým príveskom alebo jemnými náušnicami. Vyskúšajte vrstvenie. Kombinovaním šperkov v tomto štýle nebudete nikdy pôsobiť nevkusne alebo prezdobene.
Poprípade stavte na nikdy nestarnúce perly. Tie sú dokonalým, nadčasovým a hlavne typicky francúzskym doplnkom.

Nakoniec celý outfit dokončite kvalitnou, koženou kabelkou. Kabelka je  pre každú ženu podstatnou súčasťou každodenného života a pri dômyselnom spracovaní poslúži aj ako krásny doplnok.

Francúzsky dbajú na dokonalý make up. Celý look môžete priviesť k dokonalosti s pomocou výrazného červeného rúžu,  či použitím čiernej očnej linky.