Nescafé Classic Dvakrát filtrovaná pre plnú chuť!

Vedúca značka na trhu rozpustnej kávy, NESCAFÉ CLASSIC, prichádza s prevratnou inováciou! Na základe spotrebiteľských testov bola vytvorená jej nová vylepšená receptúra s ešte plnšou chuťou a prebehol tiež kompletný re-launch značky.

Dvakrát filtrovaná s ešte plnšou chuťou pre vaše ranné prebudenie

Už v 30. rokoch 20. storočia prišla NESCAFÉ ako prvá s revolučnou technikou výroby rozpustnej kávy, ktorá zachováva plnú chuť i arómu. Nová NESCAFÉ CLASSIC  prichádza navyše s unikátnym dvojitým filtrovaním, ktoré uchováva len to najlepšie z chuti a arómy čerstvo praženej kávy a podčiarkuje tak plnú chuť šálky. Upúta Vás taktiež novšie a sviežejšie balenie s červenými kávovými čerešňami zdôrazňujúcimi 100 % prírodný pôvod kávy.

Prečo dvakrát filtrovaná?

Nezameniteľnú chuť a arómu, ktoré poznáte a milujete, dosahujeme teraz tzv. dvojitým filtrovaním. Prvý filter má za úlohu ochrániť jedinečnú arómu. Druhý filter uchováva len to najpríjemnejšie z chuti čerstvo praženej kávy. Poslednou dokonalou bodkou je samotná dóza, ktorá je navrhnutá tak, aby udržala lahodnú chuť Vašej kávy NESCAFÉ CLASSIC až do poslednej dávky. Tak naštartujete svoj deň rannou šálkou NESCAFÉ CLASSIC!

Aký je rozdiel medzi rozpustnou a prekvapkávanou kávou?

Zabudnite na mýtus, že rozpustná káva je „náhrada“ alebo „chémia“. Nie je! Rozpustná káva je úplná 100 % káva, takisto, ako tá prekvapkávaná. Navyše je upravená ďalšou výrobou tak, aby sme si šálku rýchlo pripravili, a zároveň uchováva typické vlastnosti kávy – jej chuť a arómu. Starostlivo vybrané kávová zrná sa upražia a pomelú. Pridaním vody sa získa kávový extrakt. Po odparení vody a následnom šetrnom sušení vzniknú granule vašej obľúbenej rozpustnej kávy NESCAFÉ CLASSIC