Voňavá kabelka, prečo nie?

Nápad prevoňať dámsku kabelku dal vzniknúť unikátnemu produktu Milledy a vonným kľúčenkám Millefiori Tieto inovatívne módne doplnky dokážu prevoňať jednu z najpotrebnejších vecí každej ženy – jej kabelku.

Dodajte svojej kabelke dotyk pôvabu. Vône Milledy či vonné kľúčenky Millefiori, ktoré si vyberiete, prezradia niečo o vašej osobnosti. Vyberať si môžete z úžasných vôní ako citrusová, či púdrová. V jesenných mesiacoch sú obľúbené zase drevitejšie vôňe, ktoré kľúčenky ponúkajú. Voňavé prívesky Milledy a kľúčenky Millefiori sa stanú súčasťou Vašej kabelky vždy keď niekam vyrazíte. Navrhnuté dizajnérom Michelom Venisti, ponúkajú rôznofarebné vyhotovenie obalu s kvetinovým vzorom. Dovnútra obalu stačí vložiť špeciálne voňavé kartičky, ktoré je možné ľahko obmeňovať.

Prívesky si môžete zavesiť nielen na kabelku, či kľúče, ale hocikam kam Vás napadne, napríklad aj na vzorovanú šatku, ktorá je súčasťou balenia vybraných produktov. Darčekové balenie a veľmi príjemná cena robí z výrobkov Milledy a Millefiori  vynikajúce tipy na darčeky pre ženy vo Vašom okolí. Viac informácií nájdete na www.bytové-parfumy.sk.