Ako si vychutnať vrtošivé počasie prechodného obdobia?

Najlepšie z pohodlného miesta s príjemným čítaním, keďže je marec – mesiac knihy. Po absolvovaní outdoorových aktivít, pohybe v menej priaznivom počasí, alebo rušne strávených hodinách či dňoch prichádza na rad všeobecne obľúbená činnosť – schovať sa v hrejivom náručí domova a mať chvíľu pre seba.

Či už si k tomu vyberiete niečo na hĺbavé čítanie, alebo len tak na odľahčené listovanie obrázkov, doplnky z kolekcie F&F home budú vašim tichým a dobre slúžiacim spoločníkom.

Dôležitý je výber správnych farieb, ktoré zútulnia interiér a navodia príjemnú atmosféru. Najjednoduchší spôsob s okamžitým efektom sú dekoračné vankúše z jemných tkanín. Menšie rozmery vo väčšom množstve umocnia dojem pohodlia. Odtiene si vyberajte podľa pocitov, ktoré vás na jar naladia do svieža – šťavnatá oranžová, slnečná žltá, nebesky modrá, trávová zelená. K tomu ešte hebká deka v rovnakom tóne, alebo veľká mäkká prikrývka s kontrastným vzorom a môžete si popri knihe aj príjemne pomaškrtiť.prmediastore,LR,Vankúš v tvare srdca,White,9.99,F&F Home_SS13_130_valid to 010913

Malými lampami si môžete vytvoriť náladové nočné, ale aj praktické stolové osvetlenie vhodné napríklad na čítanie. Jednofarebné variácie dokážu oživiť rôzne časti interiéru vhodným rozmiestnením jedného, alebo viacerých svietidiel. Vizitkou vkusu bude váš osobný dojem spokojnosti.

Rozprávkové čítanie na dobrú noc, alebo ponocovanie s románom? Určite sa nezaobídu bez hebkej posteľnej bielizne. Aj v tomto prípade máte viacero možností. Či siahnete po romantickej klasike, alebo si vyberiete niečo moderné s grafickým prevedením, vždy sa môžete spoľahnúť na zaručenú kvalitu od F&F home. Sladké sny a pokojné myšlienky predsa prinášajú svieže rána.