Sviatočné príležitosti počas roka sa väčšinou nezaobídu bez ženskej organizácie.

Deň venovaný ženám by mal ale vyzerať presne naopak a patriť skutočne iba im. Prekvapenia od najbližších dozaista potešia, avšak priazeň okolia býva prchavá. Spoliehať sa na seba a plánovať v jednotnom čísle sa určite oplatí!

Vyťažiť z jedného dňa sa dá predsa efektívnejšie – byť na prvom mieste po celý rok, alebo aspoň celú nasledujúcu sezónu.

Nastávajúca zmena ročných období môže byť príjemným spojencom. Jarné upratovanie je aktivita, do ktorej treba “hravo“ zapojiť celú rodinu, prípadne využiť profesionálne služby a získaný čas zužitkovať omnoho príjemnejšie. Odmena môže byť v podobe vytúženej návštevy salónu krásy, nákupov s najlepšou kamarátkou, alebo kultúrno-gurmánskych zážitkov s vyberanou spoločnosťou. Či už cielene, alebo náhodne, v aktuálnych kolekciách oblečenia a doplnkov britskej značky F&F sa nájdu kúsky na každú príležitosť.

Tohto ročný “deň krásy“ sa nesie v znamení trendovej farby celej jarnej sezóny 2016. Modrá, ako základ šatníka, sa dá skvele a nekonečne kombinovať –  denim s neutrálnymi tónmi béžovej, sivej, alebo čiernobielej; námornícka klasika s mangovou žltou, svetlo modrou, alebo sviežou tyrkysovo; parížska modrá vo dvojici s fuksiovou, oranžovou či červenou. Všetky farby a vzory oblečenia, doplnkov či dámskej bielizne F&F hovoria v prospech žien – užiť si nielen svoj deň ale celú jar pestro, pohodlne a trendovo. www.F-F.com