Práčka Samsung WW7500 AddWash na slovenskom trhu dostupná od marca 2016.

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. prichádza s revolučnou práčkou Samsung WW7500 AddWash, ktorá umožňuje pridať kusy oblečenia, prací prášok či aviváž v priebehu pracieho cyklu. Práčka je totiž vybavená špeciálnymi dvierkami, ktoré sú umiestnené vo vrchnej časti hlavných dvierok.

Celý proces vkladania bielizne v priebehu cyklu je veľmi jednoduchý. Stačí stlačiť tlačidlo Pauza a následne otvoriť dvierka, ktoré sú dostatočne veľké, aby bolo možné pridať aj sveter, alebo napríklad džínsy. Vložiť je možné aj oblečenie, ktoré sa môže prať len v režime ručné pranie, alebo pridať extra dávku aviváže. Dvierka AddWash sú vybavené detskou poistkou, ktorá zabraňuje malým deťom, aby ich otvorili.

Práčka prepojená s telefónom – inovácia, ktorá uľahčí pranie.

Samsung WW7500 AddWash je vybavená inteligentnými funkciami, ktoré je možné prepojiť ako so smartfónmi so systémom Android, tak aj so zariadeniami iOS.fgydgfd

Najrýchlejší kompletný prací cyklus na trhu.

Z prieskumu vyplynulo, že viac ako polovica respondentov by u svojej práčky ocenila program, ktorý bielizeň dôkladne vyperie za kratší čas, než je jedna hodina.

Model WW7500 AddWash vyperie vďaka programu Samsung SuperSpeed ​​až 5 kg náplne za menej ako hodinu. Táto technológia vstrekuje vodu do bubna za pomoci trysiek, pomáha rýchlejšie rozpúšťať prací prášok a bielizeň je rýchlejšie čistá. Z trysiek potom prúdi čistá voda, ktorá bielizeň zbaví zvyšku pracieho prostriedku, a súčasne je ihneď vypúšťaná.

Pre väčšinu užívateľov je pri výbere práčky kľúčová spotreba energie.

Práčka disponuje technológiou EcoBubble™, ktorá vytvára z prášku, vzduchu a vody aktívnu penu, ktorá preniká do tkanín 40-krát rýchlejšie, než bežná zmes prášku a vody. EcoBubble™ prináša šetrnú starostlivosť o oblečenie a zároveň vynikajúcu čistiacu schopnosť aj pri praní pri nižších teplotách, čím šetrí energiu. Všetky modely patria do energetickej triedy A+++.

10-ročná záruka na motor.

Práčky sú vybavené digitálnym invertorovým motorom, ktorý šetrí energiu, minimalizuje hluk a zaisťuje dlhú životnosť spotrebiča. Samsung navyše poskytuje na motor 10-ročnú záruku.

Práčka bude na slovenskom trhu dostupná od marca 2016 v modelových radoch WW7500 za odporúčanú maloobchodnú cenu 914 €, WW6500 za 679 € a WW5500 za 599 €.

 

Posted in TOP