Kúpele, v ktorých sa vám dostane naozaj kráľovskej starostlivosti 

Aj keď sme dlho mali naozaj krásne počasie, typicky sychravé jesenné dni už prišli. Áno, pekným dňom ešte nie je koniec, ale už sa prinajlepšom len striedajú s tými, kedy to vonku nevyzerá vôbec vábne.

Jeden z najluxusnejších hotelov na Slovensku 

A čo tak si toto čoraz sychravejšie počasie spríjemniť nejakým kúpeľným pobytom? Veď ktoré iné ročné obdobie je ideálnejšie na dávku relaxu a zdravia, ktorú dostanete práve v kúpeľoch, ak nie jeseň?

Otázkou tak ostáva, ktoré z mnohých kúpeľov a obľúbených kúpeľných hotelov, ktoré u nás máme, si vybrať? Jednu z možných odpovedí je Hotel ROYAL PALACE v Turčianskych Tepliciach.

Ide o päťhviezdičkový hotel, v ktorom si môžete užiť naozaj kráľovskú starostlivosť. Právom totiž patrí k tým najluxusnejším ubytovacím zariadeniam na Slovensku. A čo všetko vás čaká, ak sa rozhodnete pre pobyt v tomto hoteli?

Luxusné zariadenie, starostlivosť aj gastronómia 

Na prvý pohľad vás zaujme luxusné zariadenie hotela v štýle art deco. Už po vstupe do hotela sa tak prenesiete do svetla luxusu a sladkých čias dôb minulých. Ale samozrejme, nie je to len o tom, ako hotel vyzerá.

Keďže ide o kúpeľný hotel, tak samozrejmosťou je množstvo procedúr, ktorými môžete dopriať dávku kráľovskej starostlivosti a zdravia svojmu telu. Prím tu pochopiteľne hrá termálna liečivá minerálna voda s dokázateľnými širokospektrálnymi liečivými účinkami. Za tie vďačí výnimočne vysokému obsahu minerálnych látok.

A čo by to bol za luxusný pobyt bez luxusných gastronomických zážitkov? Nebojte sa ani o tie nebude v ROYAL PALACE Turčianske Teplice núdza. Tradičné recepty z kráľovských kuchýň aj exotické špeciality budete môcť zapíjať fantastickými vínami z domácej aj svetovej produkcie. Dopriať si tu budete môcť aj lahodnú výberovú kávu a mnoho ďalších dobrôt. Treba vám ešte viac argumentov k tomu, prečo si pobyt v ROYAL PALACE Tučianske Teplice čo najskôr rezervovať?

 

Zdroj obrázka:
Autor: Sofia Zhuravetc / Stock.adobe.com