Hľadáte práčku, na ktorú sa budete môcť spoľahnúť? Vieme o takej

Medzi základné spotrebiče v každej domácnosti patrí aj práčka. A pri jej kúpe je rozhodne z čoho vyberať, keďže na trhu pôsobí množstvo výrobcov. My máme jeden tip pre tých, ktorí požadujú od svojej práčky maximálnu kvalitu a spoľahlivosť aj po rokoch používania. A prečo len po rokoch? Rovno po desaťročiach!

Testované na dve desaťročia 

Ak si kúpite špičkovú Miele práčku, budete mať doma spotrebič, ktorý bol testovaný na neuveriteľnú dvadsaťročnú životnosť. Presne na takúto dobu totiž tento nemecký výrobca testuje všetky svoje produkty (ako jediná značka vo svojom odvetví).

A že to nie sú len prázdne sľuby dokazuje fakt, že aj na náročnom nemeckom trhu zachováva viac ako 90% zákazníkov značke Miele vernosť a naviac ju aj odporúčajú ďalším. V otázke kvality a životnosti Miele skrátka nerobí kompromisy.

Výkon, úspora aj bezpečnosť 

A čo teda od práčky Miele očakávať? V prvom rade absolútny luxus pre vašu bielizeň bez ohľadu na to, či pôjde o vaše obľúbené pánske tričká s potlačou, posteľné obliečky alebo čokoľvek iné, čo budete chcieť dôkladne vyprať.

Vysoká úroveň prania je pritom dosahovaná pri zachovaní ekologických a energetických štandardov A++ až A+++. Práčka Miele vám ušetrí aj prací prostriedok a aviváž a to vďaka funkcii presného dávkovania CapDosing, ktorá sa postará o vždy optimálne dávkovanie týchto prostriedkov.

Pri práčke Miele sa nemusíte obávať nielen vysokých účtov za elektrinu, ale ani „nehôd“ spôsobených vodou, ktorá by z práčky vytiekla. To vďaka systému Watercontrol, ktorý kontroluje prívod vody, prípadné netesnosti alebo vodu v pracej vani. A Miele tomuto svojmu systému naozaj verí, keďže v prípade, že by zlyhal a kvôli tomu by vám vznikli vecné škody, o náklady sa postará. A to počas prvých 20 rokov používania práčky Miele.

Zdroj obrázka:

 Autor: Alexandr Denisenko / Stock.adobe.com