Plátenná maska plná antioxidantov

Užite si svoj rituál krásy a wellness v domácom prostredí. Doprajte svojej pleti koktejl plný antioxidantov a ďaších výživných látok, ktoré pleť vyživia a rozmaznajú.

Plátenné prírodné masky FOREO Farm To Face Sheet Mask sú vyvinuté s použitím vysokokvalitných ingrediencií pochádzajúcich zo starostlivo vybraných destinácií po celom svete, sú ako omladzujúce smoothie pre vašu pokožku, nabité základnými vitamínmi a živinami, ktoré vyplnia vašu tvár a udržia jej svieži vzhľad.
Vyskúšajte napríklad antioxidačnú plátennú masku FOREO Farm To Face Sheet Mask Acai Berry, ktorá obsahuje superpotravinu Acai bobule z Brazílie, vitamín E, zelený čaj, rozmarín, bambucké maslo a olivový olej. Oživuje unavenú pleť, vyhladzuje jemné vrásky a linky, chráni pleť pred predčasným starnutím, navracia jej mladistvý vzhľad, spevňuje ju, regeneruje, osviežuje a intenzívne hydratuje. Pleť je pružná a na dotyk hebká. Maska môže byť aplikovaná ako bežná maska ​​​​na relaxačné 20-minútové ošetrenie alebo ju môžete použiť v rámci ošetrenia tváre s prístrojom UFO 2. Viac na www.notino.sk.