PRIVÍTAJTE JARNÚ SVIEŽOSŤ V PODOBE NOVINIEK OD AVONU

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Vedeli ste, že Avon predá každú sekundu až 3 rúže? Napriek tomu, že prirodzenosť bude stále v kurze, líčenie nám ponúka nekonečné možnosti experimentovania. A presne v takom duchu sa nesú aj tohtoročné jarné novinky od Avonu.

Odviažte sa limitovanou edíciou dekoratívnej kozmetiky značky mark. v znamení pestrosti a farebnosti. Pomocou rúžu na pery v ceruzke Twist & Play a objemovej špirále Full Bloom vykúzlite líčenie, ktoré zvýrazní vašu ženskosť a jarnú sviežosť. Nič sa predsa nevyrovná farbám májových kvetov. S tým jednoznačne súhlasí aj Linda Gunišová, oficiálna vizážistka Avon Slovensko a Česká republika, influencerka. Tá rovno prináša tip na obdarovanie vašej milovanej mamy, ktorá bude mať čoskoro sviatok. „Najkrajším darom pre Vašu mamu je určite Váš úsmev a šťastie. No rozhodne ju poteší aj drobný darček v podobe rúžu na pery v ceruzke Twist & Play, ktorý sa hodí na takú špeciálnu príležitosť, akou je Deň matiek.“

mark. rúž na pery v ceruzke Twist & Play

Objem: 1,4 g

Bežná cena: 9,90 €

Krásne nalíčené pery nikdy nevyjdú z módy. Aj keď už nejaký ten rok svoje pery skrývame za rúškom, nič nám predsa nebráni v tom, aby sme si ich nalíčili len tak. Hoci pre vlastnú radosť. Hlavným benefitom rúžu v ceruzke je jej precízny hrot, vďaka čomu si vytvarujete perfektný tvar pier a jeho jemná krémová konzistencia naopak zaistí pri nosení celodenný komfort. Či sa už rozhodnete pre matný, saténový alebo perleťový efekt, úspech je zaručený.

mark. špirála Big & False Lash – limitovaná edícia

Objem: 10 ml

Bežná cena: 8,90 €

Klasická, pritom tak nenahraditeľná čierna špirála. Dovoľte limitovanej novinke Big & False Lash vyčariť pohľad, ktorému nik neodolá. Vďaka svojej jedinečnej hustej kefke dodá vašim riasam maximálny objem, čím ľahko docielite efekt umelých rias. Postačí zopár šikovných ťahov a vaše mihalnice budú siahať až do neba. Čerešničkou na torte je už len jej vodeodolná konzistencia.

Súťažná otázka:

Akú konzistenciu má nové líčenie na pery?

Svoje odpovede môžete posielať mailom na adresu redakcia@vkocke.sk až do 30.6.2021. Ako predmet správy použite “súťaž – Avon, make-up.

Traja z vás získajú dekoratívnu kozmetiku (špirála + rúž).

Všeobecné súťažné podmienky
Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Podmienkou súťaže je odoslať správnu odpoveď e-mailom na adresu redakcie (redakcia@vkocke.sk) v čase realizácie súťaže. Súťažiaci sa stáva účastníkom súťaže po splnení tejto podmienky. Vyžrebovanie výhercu súťaže sa bude realizovať do troch dní po ukončení súťaže, ak nebude oznámené inak. Do žrebovania budú zaradení len tí súťažiaci, ktorí odošlú v stanovenom čase správnu odpoveď a spĺňajú podmienky uvedené v týchto pravidlách. Výhercovia budú kontaktovaní mailom. Účastníci tejto súťaže sa jej zúčastňujú s vedomím, že nemôžu požadovať výhru v inom rozsahu okrem rozsahu, aký určí usporiadateľ. Účastníci tejto súťaže sú si súčasne vedomí toho, že v zmysle § 845 Občianskeho zákonníka č. 40/1964 Zb. v platnom znení nemožno výhry vymáhať a to ani prostredníctvom súdu. V prípade tlačovej chyby o tejto súťaži usporiadateľ za toto nenesie zodpovednosť. Ak je výherca neplnoletý, bude automaticky diskvalifikovaný. Výhry budú odovzdané len tým vyžrebovaným účastníkom súťaže, ktorí dodržia pravidlá tejto súťaže, splnia podmienky v nich stanovené a ich nárok bude usporiadateľom potvrdený. Výhru odovzdá usporiadateľ alebo ním poverená osoba. V prípade sporu o platnosti nároku na výhru vloženú do tejto súťaže je rozhodujúce rozhodnutie usporiadateľa. Usporiadateľ bude výhercu kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy. Vecné výhry budú jednotlivým výhercom odovzdané osobne alebo zasielané poštou resp. zásielkovou službou na adresu, ktorú uvedú. Pred odovzdaním výhier sa osoba preberajúca výhru musí preukázať osobným dokladom. V prípade, že si výherca výhru neprevezme alebo nepreukáže splnenie podmienok na odovzdanie výhry do 14 dní od prvého informovania o výhre Usporiadateľom, výhra prepadá v prospech usporiadateľa. Účastník zapojením sa do tejto súťaže dáva usporiadateľovi v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas na spracovanie svojich osobných údajov pre potreby tejto súťaže v zmysle § 65 zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách súhlas na volanie alebo zasielanie SMS na číslo telefónu poskytnuté v registračnom formulári na účely priameho marketingu. V prípade výhry dáva účastník súťaže súhlas so zverejnením celého mena a obce na www.vkocke.sk, prípadne aj na facebookovskej stránke. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel. Účasťou v tejto súťaži vyjadrujú jej účastníci súhlas s pravidlami tejto súťaže a s ich záväznosťou.