OČARTE SVOJE OKOLIE VAŠOU KORUNOU KRÁSY

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Vedeli ste, že až 70 % výskumníkov predstavujú ženy? Aj práve vďaka nim vznikla nová línia značky Advance Techniques, ktorá presne vie, že správna starostlivosť je kľúčom ku krásnym vlasom.

Nie nadarmo sa hovorí, že vlasy sú korunou krásy. Pre dosiahnutie krásnych a hlavne zdravých vlasov je však nutné sa o ne nepretržite starať a venovať im patričnú pozornosť. Vďaka novinkám Advance Techniques od Avonu docielite bohatý objem, zdravú vlasovú pokožku a potrebnú výživu. Pochváľte sa vlasmi, ktoré vám bude každý závidieť!

Bezoplachová starostlivosť pre väčší objem a hustotu vlasov

Objem: 100 ml

Bežná cena: 8,20 €

Túžite po hustejšom a plnšom vzhľade vašich vlasov? Nová rada Advance Techniques preniká priamo do vlasových vlákien, čím im dodá nielen objem, ale aj silu. Vďaka svojmu zloženiu predídete nežiadúcemu zaťaženiu a vaše vlasy budú viditeľne vyživené, lesklé a neodolateľne krásne.

Suchý šampón  

Objem: 150 ml

Bežná cena: 6,90 €

Nevyzerajú vaše vlasy po rannom prebudení tak, akoby ste si priali? Avon pozná riešenie!  Nový suchý šampón Advance Techniques zabezpečí spoľahlivý výsledok na celý deň. Absorbuje mastnotu, osvieži vaše vlasy a čo je najdôležitejšie, nezanecháva stopy. Dovoľte tejto novinke stať sa neoddeliteľnou súčasťou vašej starostlivosti o vlasy.

Kefa na vlasy Summer

Rozmery: 25,5 x 7,5 cm

Materiál: ABS, nylon, guma

Bežná cena: 9,90 €

Nezabúdajte, že dôležitou súčasťou starostlivosti o vlasy je aj kvalitná kefa. Pri nesprávnom česaní totiž často dochádza k namáhaniu a lámaniu vlasov. Oválna kefa s nylonovými štetinami zabezpečí nielen dôkladné prečesanie, ale aj krásne uhladí, za čo sa vám vaše vlasy s istotou poďakujú!

Skladacia oválna kefa na vlasy Summer

Rozmery: 9,7 x 5,7 cm (zložená)

Materiál: ABS, nylon, guma, sklenené zrkadlo

Bežná cena: 11,90 €

Skladacia kefa je perfektnou voľbou pre rýchlu úpravu vlasov, nech už sa nachádzate kdekoľvek. Vďaka svojej praktickosti sa bez problémov zmestí do každej kabelky a navyše jej krásne farebné prevedenie z nej robia must have tejto jari!

Súťažná otázka:

Čo absorbuje suchý šampón od Avonu?

Svoje odpovede môžete posielať mailom na adresu redakcia@vkocke.sk až do 30.6.2021. Ako predmet správy použite “súťaž –Avon.

Traja získate set Advance Techniques (bezoplachová starostlivosť + suchý šampón).

Všeobecné súťažné podmienky
Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Podmienkou súťaže je odoslať správnu odpoveď e-mailom na adresu redakcie (redakcia@vkocke.sk) v čase realizácie súťaže. Súťažiaci sa stáva účastníkom súťaže po splnení tejto podmienky. Vyžrebovanie výhercu súťaže sa bude realizovať do troch dní po ukončení súťaže, ak nebude oznámené inak. Do žrebovania budú zaradení len tí súťažiaci, ktorí odošlú v stanovenom čase správnu odpoveď a spĺňajú podmienky uvedené v týchto pravidlách. Výhercovia budú kontaktovaní mailom. Účastníci tejto súťaže sa jej zúčastňujú s vedomím, že nemôžu požadovať výhru v inom rozsahu okrem rozsahu, aký určí usporiadateľ. Účastníci tejto súťaže sú si súčasne vedomí toho, že v zmysle § 845 Občianskeho zákonníka č. 40/1964 Zb. v platnom znení nemožno výhry vymáhať a to ani prostredníctvom súdu. V prípade tlačovej chyby o tejto súťaži usporiadateľ za toto nenesie zodpovednosť. Ak je výherca neplnoletý, bude automaticky diskvalifikovaný. Výhry budú odovzdané len tým vyžrebovaným účastníkom súťaže, ktorí dodržia pravidlá tejto súťaže, splnia podmienky v nich stanovené a ich nárok bude usporiadateľom potvrdený. Výhru odovzdá usporiadateľ alebo ním poverená osoba. V prípade sporu o platnosti nároku na výhru vloženú do tejto súťaže je rozhodujúce rozhodnutie usporiadateľa. Usporiadateľ bude výhercu kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy. Vecné výhry budú jednotlivým výhercom odovzdané osobne alebo zasielané poštou resp. zásielkovou službou na adresu, ktorú uvedú. Pred odovzdaním výhier sa osoba preberajúca výhru musí preukázať osobným dokladom. V prípade, že si výherca výhru neprevezme alebo nepreukáže splnenie podmienok na odovzdanie výhry do 14 dní od prvého informovania o výhre Usporiadateľom, výhra prepadá v prospech usporiadateľa. Účastník zapojením sa do tejto súťaže dáva usporiadateľovi v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas na spracovanie svojich osobných údajov pre potreby tejto súťaže v zmysle § 65 zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách súhlas na volanie alebo zasielanie SMS na číslo telefónu poskytnuté v registračnom formulári na účely priameho marketingu. V prípade výhry dáva účastník súťaže súhlas so zverejnením celého mena a obce na www.vkocke.sk, prípadne aj na facebookovskej stránke. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel. Účasťou v tejto súťaži vyjadrujú jej účastníci súhlas s pravidlami tejto súťaže a s ich záväznosťou.