Babie leto láka von, oblečte decká pohodlne a štýlovo!

Jesenné dni babieho leta sú na aktivity s deťmi vonku ako stvorené. Slniečko už nepraží, zato príjemne hreje, takže stačí pár vhodne zvolených vrstiev a môžete vyraziť za dobrodružstvom.

Možno sa to pri dnešných mobilových deťoch nezdá, ale aj ony milujú tráviť čas vonku, objavovať prírodu a čarovné zákutia svojho mesta, vymýšľať nové hry. Chcú sa však pri tom dobre cítiť, neriešiť chlad či nebodaj mokro, keď prší. My dospelí by sme zas mali dbať nielen na ich pohodlie, ale aj na dopad našich rozhodnutí na životné prostredie. Preto je fajn voliť oblečenie s ekologicky odbúrateľnou impregnáciou evoPel® na báze rastlinných semien, s ktorou je materiál odolný, voduodpudivý a rýchloschnúci. Vývoj ekologicky priaznivých materiálov napreduje veľmi rýchlo, dôkazom čoho je aj oblečenie z PET fliaš. Tie sú inteligentným procesom recyklované na kvalitné polyesterové vlákna, z ktorých sa potom vyrábajú napríklad kvalitné bundy alebo kombinézy či športové oblečenie.

Zažiarte aj v daždivom dni! Tchibo.

Ak si vaša malá parádnica potrpí na módu aj v lese za mestom, odporúčame zvoliť nohavice štýlu culotte, ktoré svojim širokým strihom doprajú neobmedzenú voľnosť pohybu. Vyberajte na www.tchibo.sk, kde tieto cool nohavice nájdete aj s nastaviteľnou šírkou pása, aby vašej slečne sedeli naozaj pohodlne.Nohavice štýlu culotte z odolnej džínsoviny. Tchibo.

Ako rodičom či starým rodičom nám záleží predovšetkým na bezpečnosti. A keďže dni sú čoraz kratšie a pochmúrnejšie, vidieť a byť videný je ešte oveľa dôležitejšie. Väčšinu detských doplnkov zdobia reflexné prvky, ešte lepšiu viditeľnosť zabezpečí reflexné oblečenie. V reflexnej prešívanej bunde z Tchibo bude váš potomok neprehliadnuteľný. Celý povrch bundy svieti, akonáhle naň dopadne svetlo, takže vášmu potomkovi zaistí perfektnú viditeľnosť aj v cestnej premávke.Reflexná bunda je neoceniteľná najmä po zotmení. Tchibo.

Náš tip:
K jeseni neoddeliteľne patria gaštany. Naplňte si nimi na prechádzke všetky vrecká a keď bude vonku naozaj škaredo, vyrobte si chutné malé postavičky a zvieratká. Aj tu treba myslieť na bezpečnosť a preto Tchibo prišlo s perfektnou vychytávkou – vrtákom na gaštany. Okrúhly plod vsuniete dnu, pridržíte skrutkovačom a vrtákom poľahky navŕtate dierky. Ale vlastne prečo by ste to robili vy? Veď toto bezpečne zvládnu aj malé deti!V Tchibo nájdete aj množstvo ďalších možností na skvelú jesennú zábavu v prírode.