Elegantné aj zvodné: fialové očné tiene

Ak máte pocit, že vo vašej kozmetickej výbave chýbajú očné tiene, ktoré by vášmu pohľadu dokázali dodať dramatickú zvodnosť rovnako tak aj  eleganciu, potom siahnite po odtieňoch ladených do fialova. V ich prípade totiž úplne záleží na tom, aký štýl aplikácie zvolíte a budú vyzerať presne tak, ako potrebujete.

O fialovej sa hovorí, že je mystická a vďaka tomu, že v sebe spája rýchlosť a silu červenej s kľudom modrej farby, môže mať až hypnotické účinky. Či je to pravda nevieme, máme ale úplne jasno v tom, že fialová vyzerá veľmi dobre v líčení. Najlepšie pristane brunetkám s hnedými očami, avšak v kombinácii s tmavým rúžom a výrazným obočím, si ju môžu bez obáv dovoliť aj blondínky.

Prednosťou fialových očných tieňovod Annabelle Minerals sú ich rozmanité možnosti
využitia: Od nežného líčenia s použitím ľahkej vrstvy tieňov Lollipop, cez elegantné dymové oči zvýraznené hlboko fialovým odtieňom Lavender, až po bláznivý párty look vytvorený pomocou prvýkrát spomínaných tieňov v kombinácii s odtieňom Lilac. A pretože mejkap na večierok musí byť dokonalý, poradíme vám, ako na to.

Majte na pamäti, že základom pre perfektné líčenie je čistá pleť. Na tej, a to vrátane očí, by mala byť nanesená slabá vrstva podkladového mejkapu. Aj očné tiene je potom dobré nanášať v tenkých nánosoch a pre docielenie požadovanej intenzity ich prípadne násobiť. Výhodou minerálnych tieňov Annabelle Minerals je fakt, že sa nesypú, nerozmazávajú a navyše sú čisto prírodné, takže nedráždia okolie očí.

Teraz už ale k párty líčeniu:

  1. krok

Najskôr na oči naneste tiene vo farbe Lollipop. Začnite v strede viečka a pokračujte asi do jeho polovice.

  1. krok

Na štetec naberte výraznejšie tiene Lilac a rozotrite ich na zvyšok oka až k jeho vonkajším kútikom. Prechod zo svetlejšieho odtieňa na tmavší by mal byť plynulý.

  1. krok

Ďalším krokom je vykreslenie očných liniek. Ak chcete vášmu pohľadu dodať na dramatickosti, pretiahnite ich až 1 cm za vonkajší kútik oka smerom k obočiu s tým, že na začiatku a na konci by linka mala byť úzka, zatiaľ čo uprostred môže byť široká a teda aj veľmi výrazná.

  1. krok

Teraz prichádza na rad maskara. Tá by mala vašim riasam dodať objem a zároveň ich predĺžiť. Ak ale chcete byť výnimočne zvodná, siahnite najprv po nalepovacích mihalniciach.

  1. krok

Nakoniec zvýraznite obočie, ktoré musí byť starostlivo upravené, ľahko zvýraznite líca a na pery naneste výrazne ružový rúž alebo ich nechajte len „naked“ s bezfarebným leskom.

Minerálne očné tiene

Nielen pred slnkom ochránia citlivé viečka očné tiene v neutrálnych, pastelových aj žiarivých odtieňoch. Krásne držia, nesypú sa a majú buď hodvábne saténový, alebo perleťovo trblietavý efekt. Všetky odtiene sú silne pigmentované a dajú sa použiť na mokro aj na sucho: v lete nesklame napríklad levanduľový odtieň Lavender, jemne fialkový Lilac alebo Lollipop s orgovánovými odtieňmi.

Očné tiene vo farbáchLavender, Lilac a Lollipop Cena 10,90 €

Viac informácií o Annabelle Minerals nájdete na www.annabelleminerals.cz