Rebelské, plné symbolov i s motívmi origami

Ako raz povedala módna ikona Coco Chanel: „Luxus musí byť zároveň pohodlný. Inak to nie je luxus.“ Spoznajte ho v podobe jedinečných kolekcií značky ALOve. Sú súhrou luxusu, originálneho nápadu a pohodlného nosenia. Boli sme pri ich uvedení. Pozrite si spolu s nami aktuálnu ponuku kvalitných diamantových šperkov s motívmi japonského umenia, tajomných symbolov či fascinujúcich farebných kombinácii drahokamov.

Japonské umenie v šperkárstve

Pokiaľ ste hravý typ a uprednostňujete šperky s motívom originality, určite vás nenechá chladným kolekcia ALOve Origami Limited Edition. Zaspomínajte si s ňou na detstvo, kedy ste ako malé vášnivo skladali z papiera zvieratká, kvetinky alebo loďky. Jedinečná skladacia technika pochádzajúca z japonského kreatívneho remesla sa stala inšpiráciou pre aktuálnu kolekciu. Ručne vyrábané šperky ALOve z bieleho, žltého alebo ružového zlata sa stanú vaším obľúbeným doplnkom a pritiahnu pozornosť každého, kto výnimočný šperk zbadá. Kolekcia sa skladá z niekoľkých motívov, ako je pes, lama, medveď a líška.

Každý z týchto príveskov sa vyrába v lesklej alebo matnej verzii, a každé zviera má svoje vlastnosti a symbolický význam. Objavte to svoje, ktoré je späté s vašou dušou a noste ho s hrdosťou.

Dokonalý šperk hrou

Štýlová kolekcia Endless Story podčiarkne vaše rebelskú dušu a prebudí kreatívnu stránku vašej osobnosti.  Je určená ženám, ktoré sa chcú odlíšiť od ostatných, rady spájajú a vrstvia šperky rôznych motívov a farieb. Kolekcia ponúka pestrý výber náhrdelníkov, prstienkov a náušníc z bieleho, žltého či ružového zlata.  Motívy srdiečka, motýlika, mašličky, krížika, kolieska a slzy s briliantmi dokonale splynú s vaším štýlom

Odomknite sa

Šperky s kľúčom sú odjakživa populárnym darčekom pre všetky vekové kategórie a príležitosti. Tento symbol so sebou nesie určitý druh mágie. Verí sa, že má moc odhaľovať nepoznané. Je to tiež symbol šťastia, ktorý svojho nositeľa chráni, podporuje jeho intelekt, otvára bránu novému poznaniu a priťahuje všetko bohatstvo. Verí tomu aj značka ALOve,  prináša vám teraz náhrdelníky zo žltého zlata s príveskom kľúča posiateho diamantmi alebo farebnými drahými kameňmi.

Večné perly

Nová kolekcia ALOve nezabúda ani na nestarnúcu klasiku v podobe perál. Veď ako tvrdila i samotná Jackie Kennedy: „Perly sú vždy vhodné“.  A  mala pravdu. Sú nadčasové, elegantné, dokonalé. Zároveň sú jedným z najväčších trendov roku 2018. Nechajte sa nimi spútať v rámci kolekcie značky ALOve, ktorá predstavuje originálne perlové a perleťové šperky. Kolekcia obsahuje náhrdelníky, prstene, náušnice a náramky z bieleho, žltého alebo ružového zlata, ktorému dominujú vzácne morské, sladkovodné perly či perleť.

Zvodné drahokamy

Na záver drahokamy. Tie nesmú v ponuke jar/leto chýbať. ALOve ponúka v rámci kolekcie Exclusive Gemstone Collection potešenie v podobe náušníc, prsteňov a náhrdelníkov z bieleho, žltého alebo ružového zlata s farebným drahým kameňom, ako je zafír, citrín, rubín, smaragd, topás, ametyst a peridot, podčiarknutým leskom diamantu. Je to nielen dokonalý módny doplnok, ale aj skvelá investícia. Nenechajte si ujsť bohatú ponuku jednotlivých kolekcií, zastavte sa v jednej z prevádzok značky ALOve.