Stella Artois oslavuje ženskú krásu

Prémiová značka Stella Artois je zosobnením noblesy, krásy a kultivovanosti, aj preto sa pravidelne spája s prestížnymi udalosťami nielen vo svete ale aj na Slovensku. Okrem toho už tradične podporuje aj súťaž krásy Miss Slovensko, a tak vyzdvihuje ženskú krásu. Tento rok tak v rámci dlhoročného partnerstva obdarovala finalistky súťaže, ktoré bojovali o titul najkrajšej Slovenky.

Počas víkendu sa uskutočnil finálový večer 22. ročníka súťaže Miss Slovensko 2017. Počas večera zabojovalo 12 finalistiek o korunku krásy. Po roku sme opäť spoznali výnimočnú ženu, ktorá je podľa odbornej poroty tou najlepšou a najdokonalejšiu kombináciou ženskosti, krásy, inteligencie, talentu, vzdelania či osobnosti.

Súťaž krásy Miss Slovensko je u nás veľmi obľúbenou, čomu nasvedčuje aj jej dlhoročná realizácia. Za toto obdobie sa stala už symbolom tradície a elegancie. Tak je vnímaná aj značka prémiového belgického piva Stella Artois, ktorá sa každoročne spája so súťažou krásy a je jedným z jej produktových partnerov.

„Som naozaj veľmi rada, že súťaž Miss Slovensko podporuje taká značka akou je Stella Artois. Vyzdvihuje ženskú krásu a doslova ju s nami oslavuje. Pre finalistky je galavečer veľmi významnou udalosťou, nakoľko sa vďaka nemu môže zmeniť ich život. A práve aj značka Stella Artois je podľa mňa vhodná na tieto výnimočné chvíle,“ uviedla Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková.

Minulý rok sa značka Stella Artois rozhodla venovať finalistkám brošne SKVOST z dielne dizajnérky Lucie Šimončičovej. Tentokrát bola každá finalistka obdarovaná dvoma krásnymi pohármi a pivom Stella Artois, čomu sa určite potešili aj ich partneri či otcovia. Okrem toho Stella Artois spríjemnila recepciu po finálovom večeri Miss Slovensko, kde bola skvelým spoločníkom nielen pre pánov ale aj dámy, vďaka svojej príjemnej a nenapodobiteľnej chuti.