Jar je tu – vyfarbite sa s M&M’s!

Spolu s tohtoročnou jarou sa pripravte na záplavu farieb v kombinácii s najznámejšími čokoládovými bonbónmi na svete! M&M’s, ktoré poznáte a milujete, prezliekli na jar kabátik a zahalili sa do limitovaného mixu neónovo žltej, malinovo ružovej a osviežujúcej tyrkysovej. Na svoje si tak prídu všetci milovníci žiarivých farieb!

3 farby – 3 poslovia jari, ktorých musíte mať!

Už nedočkavo počítame dni a v napätí čakáme, kým sa konečne preberieme zo zimného spánku a vydáme sa v ústrety farebnej jarnej sezóne so všetkým skvelým, čo prináša.

Akonáhle obloha zmodrie a slniečko sa rozžiari, skočte aj vy rovnými nohami do farieb! Vychutnajte si ich vôňu, sviežosť a chuť. Doslova. Nová limitovaná edícia COLORMIX od M&M’s  je pastvou nielen pre oči, ale aj pre vaše chuťové poháriky. Objavte potešenie z farieb, ktoré sú symbolom jari!

Ako jednotlivé farby pôsobia na našu náladu?

Žltá – farba slnka, ktorá sa na vás smeje a prináša radosť do života

Ružová – slávnostný odtieň zdvíha náladu a vyvoláva pocit šťastia

Modrá – farba oblohy podnecuje fantáziu a evokuje bezstarostnú radosť

Vyfarbite sa! V pondelok, 20. marca, je prvý jarný deň, privítajte ho dobrou náladou a s trendovými jasnými odtieňmi čokoládových bonbónov M&M’s v limitovanej edícii COLORMIX!

Veľkonočný tip

Na Veľkonočný pondelok muži polievajú ženy studenou vodou, aby boli po celý rok krásne a zdravé. Úspech sa následne hodnotí podľa toho, koľkokrát si dotyčná počas dňa musela prezliecť mokré oblečenie. Odmeňte svojho šibača farebnou výslužkou od M&M’s, ktorá v sebe ukrýva lahodné čokoládové „vajíčka“ s arašidom!

Limitovaná edícia COLORMIX 165g od M&M’s stojí 2,39 EUR a na Slovensku bude k dispozícii celú jar až do vypredania zásob!

Či tak alebo tak, jar a Veľká noc znamenajú, že končí zima a príroda sa prebúdza s celou svojou paletou sviežich farieb… tak isto ako limitovaná edícia čokoládových bonbónov COLORMIX od M&M’s!