Voňavý šatník so Silanom po celých 10 týždňov

Mamin koláč, otcova voda po holení, sestrin parfum, čerstvo vypraná posteľná bielizeň – tieto všetky vône nám pripomínajú to najcennejšie – náš domov. Ako náhle zacítime aspoň jednu z nich, v duchu sa prenášame k svojim najbližším. Aj keby sme boli na druhom konci sveta, cítime sa ako doma. Vďaka novej receptúre aviváže Silan zachytíte vôňu domova vo svojom šatníku až na neuveriteľných 10 týždňov. Svieža dlhotrvajúca aróma vám jednoducho nedovolí zabudnúť. 

Vylepšená receptúra aviváží Silan obsahuje novú generáciu parfumovaných kapsúl, vďaka ktorým sa vôňa na vláknach oblečenia udrží aj po ich vyschnutí. Vaše oblečenie bude aj po neuveriteľných 10 týždňoch voňať stále rovnako sviežo ako ihneď po opraní. Silan vám tak nedovolí zabudnúť na vôňu čerstvo opraného oblečenia.

Silan Aromatherapy Jasmine Oil & Lily 1LVysoko účinná receptúra obsahuje okrem parfumovaných kapsúl aj novú generáciu zjemňujúcich prísad, ktoré zaručia, že vaše obľúbené oblečenie bude neodolateľné jemné a hebké na dotyk. Okrem toho nové zloženie prináša o 20% vyššiu koncentráciu, jedno litrové balenie aviváže vám totiž vydrží až 40 praní.

Stačí, ak do prania pridáte jednu odmerku aviváže Silan a vaše oblečenie je svieže, voňavé, jemné a hebké na dotyk. Aj žehlenie bude ľahšie. Vašu skriňu ovládne na celých 10 týždňov omamná vôňa domova.

Vylepšenú receptúru aviváži Silan nájdete v kolekcii Silan Classic, vrátane novej levanduľovej arómy:

Novinka Silan Lavender Garden prenesie vás na opojné levanduľové polia Provensálska

Silan Fresh Sky – privoňajte a okamžite sa ocitnete pod bezoblačným letným nebom

Silan Fresh Spring ako keby vám rozkvitla jarná záhrada pod oknami

Silan Morning Sun nadýchnite sa pocítite lúče vychádzajúceho slnka na kvapkách rannej rosy

Nový rozmer neodolateľnej a dlhotrvajúcej vône má aj kolekcia Silan Aromatherapy. Nová rada obsahuje päť kvetinových vôní. Tie opantajú vaše zmysly vzácnymi éterickými olejmi z kvetinových nektárov, ktoré sú inšpirované exotickými kvetinami a v kombinácii so starostlivosťou éterických olejov vás prenesú do iného sveta:

Silan Aromatherapy Orange Oil an
d Magnolia

Silan Aromatherapy Rose Oil and Peony

Silan Aromatherapy Citrus Oil and Frangipani

Silan Aromatherapy Patchouli Oil and Lotus

Silan Aromatherapy Jasmine Oil and Lily