Samsung ponúkne k telefónom radu Galaxy S7 okuliare pre virtuálnu realitu Gear VR za polovicu ceny.

Spoločnosť Samsung pripravila pre svojich zákazníkov jarnú akciu. Od 16. mája do 4. júna môžu záujemcovia o Galaxy S7 edge a S7 využiť pri ich kúpe zvýhodnenú cenu okuliarov Gear VR a vybaviť sa tak najnovšou technológiou pre virtuálnu realitu. Pripravený je aj exkluzívny obsah v celkovej hodnote 50 eur v podobe 6 samostatných aplikácií, ktoré pre nich budú po zaregistrovaní do Oculus Store k dispozícii na stiahnutie.

Samsung Galaxy S7 edge s uhlopriečkou 5,5 palca a Galaxy S7 s uhlopriečkou 5,1 palca sú vytvorené na mieru súčasnému životnému štýlu spotrebiteľov. Vynikajú vycibreným dizajnom, špičkovým fotoaparátom, efektívnejšími funkciami softvéru a bezkonkurenčnou schopnosťou prepojiť sa s ďalšími zariadeniami a službami. Telo je vyrobené z 3D skla a kovu a vďaka ergonomickému prevedeniu sa aj príjemne držia v ruke. Odolnosť voči vode a prachu je zaistená certifikáciou IP68.

Balíček aplikácií pre nových majiteľov smartfónov Galaxy S7 edge a S7

  • Keep Talking & Nobody Explodes: Zábavná hra pre viacerých hráčov (multiplayer), keď jeden hráč má nasadené Gear VR so spustenou aplikáciou, ktorej cieľom je zneškodniť bombu. Ostatní hráči majú k dispozícii manuál k jej bezpečnej deaktivácii a inštruujú hráča s Gear VR, aký drôt má prestrihnúť, kde nájde ďalšie pomôcky a pod.
  • Anshar Wars 2: Dych berúca vesmírna prestrelka, kedy sa hráč stáva pilotom vesmírnej stíhačky a bráni svoju materskú vesmírnu loď. Náklonom hlavy riadi, touchpadom alebo pripojeným gamepadom ovláda zbrane.
  • Drift: Hráč prelieta labyrintom a jeho cieľom je vyhnúť sa všetkým prekážkam pohybom hlavy a dostať sa na koniec labyrintu.
  • Star Chart: Vesmírna obloha v 360° balení. Súhvezdia, planéty, mliečna dráha, to všetko vo virtuálnej realite.
  • Darknet: Oceneniami ovenčená logická hra, ktorá posúva hranie vo virtuálnej realite na novú úroveň.
  • Ocean Rift: Máte chuť si zaplávať so žralokmi v mori? S touto aplikáciou sa dá pohybovať vo virtuálnom mori medzi žralokmi, rybkami všetkých farieb alebo korytnačkami.Ponuka platí u vybraných partnerských predajcov a mobilných operátorov (okrem Orange Slovensko) od 16. 5. do 4. 6. 2016 alebo do vypredania zásob.