Pripravení na MS v hokeji

Žijeme hokejom. Majstrovstvá sveta v hokeji sa v nejednom diári objavia na najvyšších priečkach priorít, ktoré treba „vybaviť“. A to, v presne stanovený termín. Očakávame, že každý klient, partner, kamarát predsa vie, že počas prenosu sa nevolá, nepíše, nič nepotrebuje, lebo nič nie je dôležitejšie ako „Slovenskoooo“.

Sledujeme odkiaľkoľvek, na všetkom, čo má displej. Preto je najvyšší čas zvážiť, či je ten váš, všade s vami prítomný displej, dostatočne spoľahlivý a schopný poskytnúť perfektný obraz, zvuk a najmä výdrž pre všetky tri tretiny. Spoločnosť ASUS posiela na draft svoje dva najmladšie talenty.

ASUS ZenFone Max: Bezkonkurenčný vytrvalec

Jednotkou tohtoročného draftu je smartfón ASUS ZenFone Max s bezkonkurenčnou výdržou. Vďaka 5 000 mAh batérii vydrží nemožné. V hokejovej reči je to viac ako 66 tretín bez prerušenia, alebo celých 22 hodín sledovania hokeja. V reči našej dennodennej je to asi 32 hodín surfovania alebo viac ako 37 hodín telefonovania. Matematika je teda jasná. Hokej môžete sledovať od rána do večera. A telefonáty, cez prestávky, alebo až na druhý deň.

Pri pozeraní oceníte veľký a žiarivý 5,5-palcový displej s HD rozlíšením. Chráni ho ochranné sklo Corning Gorilla Glass 4, takže telefón prežije aj bujaré oslavy po víťaznom góle. A aby ste atmosféru osláv zachytili navždy, ASUS ZenFone Max má vo výbave 13MP fotoaparát s ultrarýchlym laserovým zameriavaním a technológiou ASUS PixelMaster. Tá sa postará až o 400% jasnejšie snímky a videá pri nízkom osvetlení.

ZenFone Max je taktiež tímový hráč. So svojou výdržou sa podelí aj s ostatnými spoluhráčmi. Smartfón funguje v prípade potreby ako power banka, ďalšie zariadenie stačí iba pripojiť pomocou USB kábla. Jednoducho, rodený líder.

ASUS ZenPad: Tablety so špičkovým príslušenstvom

ASUS má v drafte aj ďalšie prirodzené talenty. Tablety ASUS ZenPad kombinujú mobilitu, štýlový dizajn a unikátnu výbavu vo forme špičkového príslušenstva. K dispozícii sú vo veľkostiach 7 až 10 palcov.

Menšie modely s uhlopriečkou 7 a 8 palcov ponúkajú bezkonkurenčnú mobilitu, ale aj atraktívne príslušenstvo. ASUS Power Case je prvý zadný kryt na svete vybavený vysokokapacitnou batériou. Ten predĺži výdrž tabletov ASUS ZenPad až na 16 hodín a to znamená jediné – neprídete ani o jeden moment hracieho dňa.

A pokiaľ by vám nestačil základný zvuk z reproduktorov v tablete, ASUS Audio Cover je prvý obal s 5.1-kanálovým priestorovým zvukom na svete. Kryt využíva štyri reproduktory, jeden stredový reproduktor a jeden subwoofer, aby vytvoril pohlcujúcu atmosféru nielen pri sledovaní hokeja.