Nemo sa už našiel, hľadať budeme Dory!

Pred 13 rokmi mal premiéru obľúbený celovečerný animovaný film Hľadá sa Nemo. Putovanie Nemovho otca Marlina pestrofarebným oceánom sledovali milióny detí aj dospelých. Od šťastného návratu strateného syna už pretieklo Východoaustrálskym prúdom veľa vody. Tento rok sa postavičky filmu vrátia na plátna kín znovu. Hľadať sa však bude niekto iný. Zábudlivá rybka Dory, ktorá má po celom svete rovnako veľa fanúšikov ako Nemo.

Nie len pri hľadaní, ale aj pri zaspávaní a hre je svetlo v detskej izbe dôležité. Spoločnosť Philips už pred niekoľkými rokmi skombinovala svoje skúsenosti a inovácie s fantastickým kúzelným svetom Walta Disneyho. Nekonečnú detskú fantáziu tak podporuje osvetlením detských izieb s motívmi Disney postavičiek. K už známym postavám ako sú Spiderman, Elsa a Olah z obľúbenej rozprávky Frozen, Mickey Mouse alebo svietidlám s motívmi Star Wars pribudnú aj novinky s motívom filmu Hľadá sa Dory.

Atmosféru podmorského sveta pomôžu v detskej izbe vytvoriť nástenné nočné svietidlá, stolová lampička, či závesné svietidlo. Vo všetkých svietidlách Philips myKidsRoom je použitá LED technológia, ktorá je nie len úsporná, ale najmä pre deti bezpečná. „O deťoch vieme, ako rady všetko chytajú, no vďaka použitej LED technológii sa svietidlá nezohrejú a deti sa nepopália. Materiály, z ktorých sú svietidlá vyrobené, sú prispôsobené presne pre deti. Mäkké plasty alebo silikón príjemný na dotyk prežijú pád na zem aj futbalový zápas v izbe. Izbu zalejú príjemným teplým bielym svetlom a vytvoria krásnu atmosféru domova,“ hovorí Martin Sajbert zo spoločnosti Philips.

Tých najmenších poteší projektor, baterka a obľúbené prenosné svietidlo zo série SoftPal – v tvare rybky Dory. S ním sa už deti nebudú báť pri zaspávaní alebo nočnom prebudení. Praktické je aj na cesty autom, navyše, je s ním aj zábava. Svetlo sa zapína a vypína jednoduchým pohybom ruky. Svietidlo má mäkký, na dotyk príjemný povrch a s deťmi môže precestovať celý svet. Pre úsporu a dlhšiu výdrž batérie sa svietidlo po 5 minútach bez pohybu samé vypne.

Svietidlá s motívom Dory sú na slovenskom trhu dostupné za koncovú cenu od 8,49 eur. Viac informácií na www.svietiacikamarati.sk