Glamour záležitosti v réžii ASUS doplnkov.

Plesy, bály, oskarové večery, a iné prestížne udalosti, ktorých aj keď sa nezúčastňujeme osobne, tak ich detailne sledujeme. Najsledovanejším prvkom spoločenských udalostí, v ženskej populácie sa stala móda.

Šaty, topánky, doplnky, strihy, farby, materiály a najmä, celkový dojem, ktorý zanechali účastníčky, či už plesov v svetových operách, alebo hlavné aktérky červeného koberca. Pred očami celého sveta prichádzajú rok čo rok predviesť na vlastných telách skvosty návrhárskej fantázie.

Radšej menej ako priveľa.

Niekedy stačí jediný doplnok, jediná maličkosť, jediný šperk, ktorý nás posunie do kategórie „šik“. Zaručeným úspechom takmer bez rizika je čierny outfit oživený jediným nápadným, farebne odlišným doplnkom. Na strane druhej, stačí jediná maličkosť, jediný nedokonalý detail, ktorý nás z kategórie „šik“ nemilosrdne presťahuje do kategórie „katastrofa“.

Doplnok, či šperk?

Mimo náušníc, náhrdelníkov a klasických klenotov sa za šperk považujú aj topánky a neotrasiteľnú pozíciu v rodine šperkov zaujal aj mobilný telefón, konkrétne smartfón. Telefón na plesoch, či pri iných spoločenských udalostiach zostáva väčšinou skrytý, čo je v absolútnom poriadku, ale počas bežných dní to môže byť práve on, čo vás postaví mimo šedý priemer. Výrobca ASUS to vie a čo sa ponúkaných modelov týka je to jeden z najvypuklejších výrobcov, ktorý sa okrem nadštandardnej technickej vybavenosti s mimoriadnym zreteľom stará aj o dokonalý, minimalistický, harmonický ZEN dizajn.

Čo ste si možno nevšimli.

V ponuke ASUS telefónov nechýba krvavo červená. Popri moderných bielych a zlatých telefónoch sa akosi vytratila táto dominantná farba, ktorá práve v tejto módnej vlne zdobí pery. Nosíte krvavo červené nechty aj vy? ASUS ZenFone k nim sadne ako uliaty.

Nie je lesk ako lesk.

Svetlo odhalí viac než sa môže na prvý pohľad zdať, ak nie úplne všetko. Inak sa odráža svetlo od flitrov, inak z hodvábu a inak zo zamatu. Inak na svetle vyzerá diamant a inak „sklíčko“. Inak zapôsobí plast a inak brúsený hliník. Inak sa leskne povrch hladký a inak povrch textúrovaný. V tomto sú produkty ASUS už na prvý pohľad špecificky výnimočné. Povrch zariadení pôsobí vždy luxusne, či už zamatovo v prípade ASUS ZenFone 2, hodvábne v prípade ASUS ZenFone Selfie, alebo ako brúsený hliník v prípade ASUS ZenFone Laser. Nezameniteľným znakom výrobcu a akýmsi puncom výrobkov ASUS sú sústredené kruhy, ktoré s dokonalou presnosťou jeden vedľa druhého vytvárajú na svetle exkluzívny efekt.

Tablet, alebo clutch kabelka?

Špeciálnou kapitolou dizajnovej vyspelosti je ASUS ZenPad, ktorý pôsobí ako luxusná clutch kabelka, ktorá by krásne sadla aj k plesovým šatám. Ale keďže obľúbenú púdrenku do tabletu neschováte odporúčame ho najmä pre bežný deň a každý deň.

V každom prípade ide o techniku.

Fantastický dizajn ? To podstatné je však vo vnútri. Ide predsa o techniku, a tú produkty ASUS nepoznajú kompromisy. Každý produkt je vo svojej triede nadštandard. Vždy o niečo väčší displej vsadený do menšieho tela lemovaný uzučkým rámom.

Technológia PixelMaster, široký záber, alebo fotenie v protisvetle. Len nedávno bol predstavený ASUS ZenFone Selfie, ktorý disponuje režimom „vylepšenie“, vďaka nemu zachytíte vlastnú tvár bez fľakov s jasnými kontúrami a so zjednotenou farbou pleti. Natáčanie vlastných FullHD videí a pohlcujúci zážitok vďaka silnému kino zvuku vás vtiahne do deja. Informácie o všetkých produktoch ASUS nájdete na www.asus.com/sk.