Aloha – Exotika s limitovanou edíciou SKITTLES Tropical.

Leto je ešte v nedohľadne no vy snívate o tropickom raji. Značka SKITTLES vám teraz prináša novú limitovanú edíciu cukríkov s ovocnou príchuťou Tropical.

Už teraz v predstihu si môžete užiť exotiku v nečakanej podobe aj v našich zemepisných šírkach! Vďaka novinke Tropical v piatich skvelých príchutiach zažijete atmosféru tropického ostrova priamo u vás doma, v škole alebo v kancelárií.

Privítajte nové ovocné príchute cukríkov SKITTLES Tropical. Kombinácia pomarančov, červeného melónu, marakuje a osviežujúceho ananásu skvele doplňuje príchuť tropického punču.

Limitovanú edíciu Tropical si môžete až do augusta zakúpiť v 38 gramovom balení v celej maloobchodnej sieti za 0,49 € a bude ju sprevádzať špeciálne vystavenie. Novinku neprehliadnete aj vďaka jasno modrej farbe obalu a výstižnému sloganu „Aloha dúha, ochutnaj dúhu“ evokujúci exotický Havaj.

TIP: Ak práve premýšľate, čím odmeniť šibačov, limitovaná edícia cukríkov s ovocnou príchuťou Tropical bude určite originálnym vinšom. Užite si tradičné sviatky inak. „Aloha dúhu, ochutnaj dúhu“ a krásnu Veľkú noc!