Trápia vás alebo vášho blízkeho ťažkosti s nohami?

Hľadáte tip na vhodný vianočný darček? V tom prípade vás zaiste poteší, že jednotka na trhu výživových doplnkov s obsahom diosmínu a hesperidínu – Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple, je teraz dostupná vo výhodnom vianočnom balení. Radosť tak môžete spraviť svojim ťažkým a opuchnutým nohám, prípadne potešiť niekoho, kto sa na nepohodlie spojené s nohami zvykne sťažovať.

Zimné obdobie je charakteristické rôznymi výkyvmi vonkajších teplôt, s ktorými sa musíme vyrovnať. Prechody z mínusových do plusových hodnôt – z vonku do vykúrenej miestnosti (a naopak) nohám neprospievajú. Bolesti a opuchy sa môžu časom zhoršovať a často ich sprevádzajú aj pocity ťažkých nôh, pálenie, povrchové svrbenie či celková únava.

Začínajúce a mierne ťažkosti dolných končatín je možné riešiť formou voľno-predajných produktov, avšak akékoľvek dlhotrvajúce nepríjemnosti je vhodné konzultovať s ošetrujúcim lekárom alebo špecialistom.

Prvá voľba pre ťažké nohy vo vianočnom balení.dfysdg

Jednotkou na trhu výživových doplnkov s obsahom diosmínu a hesperidínu je Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple, pričom Mobivenal micro je navyše obohatený o 30 mg escínu v jednej tablete. Práve escín napomáha znižovať pocit ťažkých nôh a dobrej cirkulácii krvi v drobných cievach. Doplnok výživy Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple je slovenskými užívateľmi rokmi overená kombinácia mikronizovaného (lepšie rozpustného a vstrebateľného) diosmínu a hesperidínu.

Navyše, teraz je výživový doplnok Mobivenal dostupný v lekárňach vo vianočnom balení, s pribalenými zimnými ponožkami. Ide o spojenie štandardného balenia 100 + 20 tabletiek a hrejivých ponožiek v jednom. Na výber sú dva varianty vianočných balení s darčekom

Viac informácií o výživových doplnkoch nájdete na stránke www.mobivenal.sk.