Tip na elektrický darček pe Neho a pre Ňu.

S otázkami, čo kúpiť svojej polovičke pod stromček, keď už má všetko, by sa dal naplniť jeden veľký batoh. Máme pre vás tip, ktorý zaručene ohúri a prinesie obrovský potenciál a priestor pre radosť.

Investícia do seba a do radosti prináša obrovský pocit naplnenosti. Ak to chcete zažiť, skúste podniknúť s partnerom niečo spoločné. Ebajkovanie na elektrobicykli vo dvojici je trávenie času s nižšou intenzitou námahy, ktorú si volíte vy, ale s endorfínmi v plnej dávke. K tomu sme vám vybrali dva ebajky, ktoré vysoko spĺňajú rozumný pomer cena, kvalita a výkon.

Pre Neho:

Ide o pohodlný nemecký horský elektrobicykel Haibike SDURO s pevným zadným rámom „eHardtail“. Stavaný je pre dlhé túry na nespevnených lesných či poľných cestách. Presvedčí Vás svojou tuhosťou a efektívnym prenosom hnacej sily pedálov a motora na jazdený povrch. Má vstavaný motor YAMAHA s funkciou Zerou Cadence Support pre okamžitú podporu jazdca od prvého opretia sa do pedála. Ladením elektroniky motora pre rok 2016 dosahuje maximálny krútiaci moment 80Nm. Celý systém ponúka jazdcovi veľmi dynamický zážitok z jazdy, oceníte to najmä v náročnom teréne. Je to horský ebajk s veľkosťou kolies 29″ s lepšou stabilitou v dlhých tiahlych zjazdoch a pre rýchlejšiu jazdu. Veľké kolesá sa odvaľujú hladšie cez terénne nerovnosti či výmole, majú dobrú priechodnosť. V teréne s ostrými zákrutami však budete musieť vynaložiť väčšie úsilie na ich zvládnutie. Výhodné sú pre jazdcov vyššej postavy alebo jazdcov so zameraním na cross country.

www.ebajk.sk/obchod/elektrobicykle/haibike-sduro-hardnine-sl-2016/

Pre Ňu:middle Haibike_SDURO_HardLife_SL_2016_bearb - kópia

Pre lepšie polovičky ľudstva navrhujeme dámsky horský elektrobicykel rovnakej značky s označením Hardlife tiež s pevným zadným rámom „eHardtail“. Tak isto je vybavený motorom YAMAHA. Je stavaný pre dlhé túry na nespevnených lesných či poľných cestách. Rám a geometria sú ergonomicky adaptované pre dámy. Od riadidiel po sedlo je skrátená vzdialenosť,  váha je optimalizovaná a sedlo je vyrobené špeciálne pre dámy. V iných prvkoch nie sú žiadne kompromisy v porovnaní s inými modelmi. Presvedčí Vás svojou tuhosťou a efektívnym prenosom hnacej sily pedálov a motora na jazdený povrch. Aj tento model ma optimálny pomer cena, kvalita a výkon. Veľkosť kolies 27,5″ v prípade horského elektrobicykla znamená dobrú ovládateľnosť a manévrovanie pri zachovaní dostatočnej priechodnosti. Jazdci si ich volia, ak jazdia zložité, členité terény s častou zmenou smeru alebo ak sú nižšej postavy.

www.ebajk.sk/obchod/elektrobicykle/haibike-sduro-hardlife-sl-2016/