Domov bez pachov a výparov.

V dnešnej dobe je pomerne častým a obľúbeným riešením kuchyňa prepojená s obývačkou. Čo však s pachmi a výparmi vznikajúcimi pri príprave jedla? Ak sa vzduch z kuchyne neodsaje alebo nevyfiltruje, zostáva v miestnosti a zaťažuje nielen klímu, ale aj nábytok, steny či poťahy, pretože sa na nich usádza mastnota. Pre efektívne vyčistenie vzduchu stavte na odsávače.

Nenaruší priestor.        

Stropný odsávač Miele DA 2806 patrí medzi najúspornejšie odsávače a elegantným prevedením harmonicky zapadá do konceptu modernej kuchyne. Disponuje vysoko kvalitným desaťvrstvovým nerezovým kovovým tukovým filtrom, ktorý zaručí účinnú filtráciu. Môžete ho hygienicky vyčistiť v umývačke riadu, a tým zaručíte jeho dlhú životnosť. Vďaka funkcii Con@ctivity 2.0 sa hodnoty nastavené na varnej doske sprostredkujú odsávaču, čím sa zabezpečí správny výkon ventilátora.

LED osvetlenie a diaľkový ovládač zabezpečia komfortné ovládanie.

Odporúčaná cena: 2 293 eur

Elegantný pomocník.

Nástenný odsávač Miele DA 5796 W Next Step sa vyznačuje kombináciou skla a nerezovej ocele. Disponuje ECO motorom pracujúcim s jednosmerným prúdom a v porovnaní s bežnými ušetrí až 70 % energie. Funkcia Con@ctivity 2.0 zabezpečí komunikáciu odsávača pár s varnou doskou a automaticky si zvolí vhodný prevádzkový stupeň. Kvalitný desaťvrstvový nerezový kovový tukový filter sa vďaka možnosti umývania v umývačke nepoškodzuje a zabezpečuje kvalitnú filtráciu. Odsávač charakterizuje aj úsporné LED osvetlenie a tlačidlá pre pohodlnú manipuláciu.

Odporúčaná cena: 1 479 eur

www.miele.sk