Revolúcia v osviežovačoch.

Osviežovače vzduchu pozná snáď každý, dokážu pohlcovať pachy a navyše prevoňajú priestor príjemnou vôňou. Ale videli ste niekedy DEZINFEKCIU s vôňou?

Túto revolučnú novinku vyvinuli vedci vo vývojových laboratóriách vo Francúzsku. Ich snahou bolo pripraviť osviežovače vzduchu, ktoré dokážu nielen pohlcovať pachy, ale celý priestor zbavia vírusov, baktérií a plesní. Revolučná novinka Sanytol spája dezinfekciu a osviežovač vzduchu v jednom.

Sme obklopení rôznymi pachmi. Niektoré z nich nám príjemne voňajú, iné naopak neznášame. Zápach môže mať rôzny pôvod, evokuje často rozklad, pôsobenie plesní či baktérií. Zápach na toalete či v kuchyni ani nespomíname. Zatuchnutý vzduch v nevetranej kúpeľni býva predzvesťou výskytu plesní. Nepríjemne ale môže páchnuť aj pelech nášho miláčika alebo prepotený dres malého futbalistu či trekové topánky po niekoľkodennom výstupe. Moderný človek však vymyslel spôsob ako zápach zakryť a obklopiť sa príjemnou vôňou. Tak vznikli osviežovače vzduchu.SANYTOL dezinfekce osvezovac vzduch-kvetinova vune_3,50 EUR+

Mikroorganizmy sa vyskytujú všade okolo nás. Nájdeme ich na rôznych povrchoch vecí, na nábytku, na podlahe, ale aj vo vzduchu. Niektoré mikroorganizmy sú pôvodcami rôznych ochorení a infekcií. Preto udržiavame doma čistotu a prirodzenú hygienu. Mikroorganizmy sú však aj pôvodcami mnohých zápachov. Plesne a baktérie často vyvolávajú nepríjemný zápach, ktorý klasické osviežovače prekryjú, ale neeliminujú ich pôvodcov.

Revolučná novinka – Sanytol dezinfekčný osviežovač zápach neprekrýva, ale odstraňuje jeho príčinu. Tým, že ničí 99% baktérií, vírusov a plesní, ničí pôvodcov zápachu a navyše osvieži priestor príjemnou vôňou. Môžeme si vybrať z troch druhov, sviežu horskú vôňu, príjemný mentol alebo vôňu rozkvitnutej kvetinovej záhrady. Ideálny je napríklad na použitie na toalete, kde sa stretávame s rôznymi pachmi a navyše potrebujeme udržiavať prirodzenú hygienickú čistotu, alebo v kuchyni či v kúpeľni. Vhodný je aj na použitie na málo vetraných miestach ako je komora, pivnica alebo prístenok. Vydezinfikuje a osvieži aj vzduchu v aute alebo v skriniach. Sprej je suchý, nehrozí teda riziko žiadnych škvŕn. Preto sa používa nielen na aplikáciu do vzduchu, ale aj na dezinfekciu a osvieženie rôznych povrchov, ako sú napríklad závesy, čalúnený nábytok, koberce, matrace, vankúše či autosedačky.

Sanytol ako prvý teraz na našom trhu predstavuje revolučnú sériu dezinfekčných osviežovačov vzduchu a povrchov. Spája perfektnú prirodzenú hygienu a príjemnú sviežosť.

www.sanytol.cz