Bauhaus predstavuje nový trend podlahových krytín.

Vinylové podlahové riešenia vhodné do každej miestnosti! Chystáte sa skrášľovať svoj domov či príbytok a na rad prichádza obmena vašej podlahy? Investícia do kvalitných a spoľahlivých vinylových, laminátových, drevených, či dlaždicových materiálov bez poškodenia a opotrebovania sa jednoducho oplatí.

Špecializovaná predajňa BAUHAUS v Bratislave ponúka široký výber kvalitných a spoľahlivých podláh, ktoré prekvapia nielen svojou kvalitou, ale i silou. Vedeli ste, že vinylový dizajn predstavuje novú generáciu podlahových krytín? Nájdete výhradne vo veľkopredajni BAUHAUS.

Podlaha, úžitok a spoľahlivosť.

Výber efektívnej a spoľahlivej podlahy, či dlažby je neraz náročný a vyžaduje si nielen čas na premyslenie, ale i odborné rady skúseného špecialistu. Vzhľadom na to, že každý typ dlažby má svoje výhody a nevýhody, je výber a montáž vhodné prispôsobiť špecifikám miestností nášho bývania a rovnako tak i našim očakávaniam. Vedeli ste však, že existuje typ podlahy vhodný pre každú miestnosť vášho bývania?

Vinylové krytiny – moderný dizajnový doplnok pre každý domov

V priestoroch s podlahovým vykurovaním je dlažba najvhodnejším riešením, pretože teplo prenáša priamo do miestnosti.Pri vybavení miestností, v ktorých vyžadujeme komfort a pohodlie uprednostňujeme a siahame po drevených, laminátových, alebo obľúbených vinylových typoch podláh, pri ktorých sa zásluhou elastickej štruktúry vinylových panelov zvuk neprenáša na celú plochu, v dôsledku čoho sú vinylové podlahy príjemne tiché,“ hovorí odborník veľkopredajne BAUHAUS, pán Július Lörincz. Odolnosť pred opotrebovaním, zničením, alebo prasknutím potvrdzuje spoľahlivosť jednotlivých foriem podláh.

„Moderné vinylové podlahy s rozličnými pôsobivými funkciami ponúkajú popri pohodlí aj skvelú tepelnú izoláciu a odolnosť. Sú výnimočne robustné a pevné a z dôvodu ich odolnej keramickej vrstvy sú vhodné aj pre oblasti používania so silným namáhaním. Zároveň sa veľmi ľahko udržujú, nakoľko sú odolné voči vode, nárazu, či poškriabaniu,“ radí pán Július Lörincz, špecialista BAUHAUS.

Vďaka vodeodolnosti je vinylové podlahy možné položiť ako v domácnosti, tak aj v kúpeľni či kuchyni a vytvoriť celý byt v jednotnom štýle. Vinylové podlahy sú rovnako vhodné aj na veľmi frekventované miesta, ako sú kancelárie a ďalšie komerčné priestory. Jednoduchý click-systém umožňuje jednoduchú pokládku, ktorú zvládne naozaj každý. Atraktívny vinylový dizajn zároveň otvára dvere možnostiam a diferentnej dizajnovej tvárnosti nášho bývania. Objavte novú generáciu vinylových podlahových krytín b!design vo veľkopredajni BAUHAUS!

Výhody vinylovej podlahy

  • odolná voči vode a poškriabaniu
  • 100 % recyklovateľná bez obsahu ftalátov
  • protišmyková úprava s vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami (z dôvodu dobrej tepelnej izolácie je rovnako veľmi príjemná na dotyk – pre porovnanie laminát je na dotyk chladný)
  • nízka výška – len 5 mm a malá hrúbka (5 mm)
  • elastická štruktúra vinylových panelov pre tichý pocit užívania
  • bleskovo rýchla pokládka, bez predchádzajúcich znalostí a nechcených stôp po lepení
  • jednoduché rezy podlahy pomocou uholníka a noža na koberce, ktorým možno vyrezať aj zaoblenie
  • ľahko vymeniteľné a odstrániteľné lamely