Zvládnite syndróm vyhorenia s liečivou rastlinou moringa.

Máte pocit, že vám na chrbát dýcha syndróm vyhorenia? Všetko sa zrazu na vás sype? Obrňte sa proti jeho príznakom liečivou rastlinou moringa.

Proti syndrómu vyhorenia pomáha Moringa Caribbean.

Príznakmi syndrómu vyhorenia sú vyčerpanie, poruchy spánku, podráždenosť, depresívne nálady, bolesť hlavy, nepokoj, letargia, strata odolnosti voči infekciám a strata záujmu o činnosť, ktorú človek vykonáva.

Mnoho ľudí považuje syndróm vyhorenia za výhradne psychickú záležitosť. Menej sa už hovorí o fyzických príčinach tohto stavu. Naše zdravie sa začína v bunke. Ak bunke chýbajú určité živiny, mozog nemôže fungovať optimálne a ľahko sa preťaží.

Príčinou sú voľné radikály.

Príčinou syndrómu vyhorenia je nerovnováha medzi prijatou a vynaloženou energiou. Základom „výroby“ energie v ľudskom organizme sú mitochondrie.  Bez mitochondrií by neexistoval žiadny život, a bez funkčných a účinných mitochondrií žiadna životná energia. Pri chronickom nedostatku energie v bunke máme pocit únavy a vyčerpanosti. Spôsobujú to voľné radikály vznikajúce počas spotreby energie. Ich výskyt narastá priamo úmerne s prepracovanosťou a pretrvávajúcim stresom, keď si odmyslíme ďalšie vplyvy ako znečistené životné prostredie, rôzne zápaly, vplyv fajčenia alkoholu atď. Telo chráni pred týmito útokmi vitamín C, selén, vitamín E, beta-karotén, zinok, koenzým Q, aminokyseliny na báze mangánu a síry, polyfenoly, glutatión, proteín zložený z aminokyselín. Všetky tieto základné stopové prvky nachádzame v moringe, preto slúži ako vynikajúci prostriedok proti syndrómu vyhorenia.

Liečivá rastlina budúcnosti.

Zoznam ďalších látok, ktoré karibská moringa obsahuje a spôsob akým bráni príznakom syndrómu vyhorenia by zabral veľa stránMoringa natural a pomleta+ časopisu. Treba uviesť že podľa výskumu lieči až 300 rôznych ochorení. A niektorí vedci o nej hovoria ako o rastline budúcnosti. Je považovaná za „najdôležitejšiu rastlinu v dejinách ľudstva“. Jej listy obsahujú vo vysokých koncentráciách všetky živiny, ktorých nedostatkom trpia ľudia s nesprávnou alebo nedostatočnou výživu.

Najkvalitnejšia moringa.

Európa sa už presvedčila, že nie je jedno, odkiaľ moringa pochádza. Vďaka dostatku potrebnej vlahy sa výnimočne dobre darí moringe v karibskej oblasti. Preto Moringa Caribbean patrí medzi najkvalitnejšie, najobľúbenejšie a zároveň zdravotne najbezpečnejšie. Naopak, lacné produkty zvyčajne z afrických oblastí sa ukázali ako menej spoľahlivé. V niektorých prípadoch mohli užívatelia pocítiť aj nevoľnosť. Laboratórne testy preukázali, že dodávky moringy z Afriky často obsahujú množstvo nebezpečných plesní, ktoré vznikajú ako dôsledok nesprávneho skladovania, nešetrného pestovania a nedodržiavania hygienických opatrení pri jej spracovaní. Moringu si u nás môžete najčastejšie zakúpiť vo forme kapsulí. Viac informácií o účinkoch Moringy Caribbean proti syndrómu vyhorenia nájdete na https://www.moringacaribbean.sk/index.php?route=blog/index&id=59