Snickers, čokoládová tyčinka, ktorá dostane aj Mr. Beana.

Značka Snickers prichádza s ďalšou originálnou ukážkou, ako vie hlad skomplikovať život. Už 24. augusta predstaví nový reklamný spot s Mr. Beanom a opäť potvrdzuje svoj slogan „Keď si hladný, nie si to ty“.

Mr. Bean, legendárna komická postava, zosobňuje jeden z nepríjemných symptómov hladu, a to stratu koncentrácie. Ak sa teda v poslednom období často dostávate do chúlostivých, takpovediac „beanovských“ situácií vinou nedostatočného sústredenia, je na čase zásobiť sa lahodnou tyčinkou Snickers.

Nový spot značky Snickers „Keď si hladný, strácaš koncentráciu“ sleduje Kung-fu bojovníkov, ktorí sa svižne pohybujú po strechách starobylého čínskeho mesta. Postava Mr. Beana sa na scéne objavuje ako hladné alter ego jedného z nich. Precízny bojovník stráca v dôsledku hladu pozornosť, stáva sa nešikovným a rozpačitým Mr. Beanom, takže celá skupina končí v rukách nepriateľov. Riešením je čokoládovo-karamelová tyčinka s nugátom a arašidmi Snickers, vďaka ktorej je bojovník razom späť vo svojej koži. Nemusíte byť práve majster Kung-fu, aby vás strata koncentrácie doslova vykoľajila a pekne vám skomplikovala život. Majte teda Snickers vždy po ruke!

Viac na www.snickers.sk.