Ikona aj skvelý pomocník pre krásu vašej pleti. To je mydlová tableta.

Leto je pre pleť jedným z najnáročnejších období v roku. Slnko, opaľovacie prípravky, slaná morská, či chlórovaná bazénová voda pre ňu predstavujú veľkú skúšku. Nie je však nutné si letné radovánky odopierať. Skvelým pomocníkom pre starostlivosť a jemné čistenie pleti môže byť ikonický produkt – tableta na umývanie Dove Beauty Cream Bar. Tá obsahuje hydratačné zložky, vďaka ktorým zachováva prirodzenú vlhkosť pokožky a nevysušuje ju.

Tableta na umývanie bola vôbec prvým produktom značky Dove. Vyrába sa už od roku 1957, kedy vďaka svojmu revolučnému zloženiu začala nahrádzať klasické mydlá s tendenciou pleť vysušovať. Dove Beauty Cream Bar je od počiatku iná. Obsahuje ¼ hydratačného krému, ktorý pomáha udržať pokožku jemnú a vyživenú. Z tohto dôvodu je ideálny na starostlivosť o celé telo, a to aj u tých najcitlivejších jedincov.

Dove Beauty Cream Bar je vďaka svojmu zloženiu efektívnym a jemným čistiacim produktom vhodným tiež na starostlivosť o tvár. Ten šetrne odlíči, nepodráždi, a tak po umytí pleť nie je suchá ani napätá, ako sa môže stať po použití obyčajných mydiel.

Dove Beauty Cream Bar je skvelým pomocníkom na cesty, kedy sa dá pomocou jediného výrobku umyť, bezproblémovo odlíčiť, pritom udržať prirodzenú vlhkosť pokožky a zbytočne ju nevysušiť.