Logi BLOK: rodina ochranných obalov, ktoré znesú pády

Spoločnosť Logitech predstavila svoju prvú rodinu produktov pod novou značkou Logi: rad ochranných obalov Logi™ BLOK pre iPad. Túto rodinu produktov tvoria ochranné puzdro Logi BLOK Protective Shell, ochranné puzdro so stojančekom Logi BLOK Protective Case a ochranné puzdro s klávesnicou Logi BLOK Protective Keyboard Case. Spoločným rysom produktov radu BLOK sú mäkko vystlané rohy skonštruované tak, aby vám pomáhali chrániť váš iPad pred poškodením pádom z výšky až 1,8 metrov a to aj na tak tvrdý povrch, akým je betón.

„iPad je úžasne všestranné zariadenie, ale toľko z nás ho už pustilo a poškodilo – alebo sa bojíme, že sa nám to stane – že vo výsledku iPad nevyužívame v plnej šírke jeho možností,“ povedala Michele Hermann, viceprezidentka divízie mobilných zariadení v spoločnosti Logitech. „Až doteraz znamenala snaha chrániť váš iPad pred následkami pádu zatvoriť ho do objemného obalu, ktorý ho však zbaví krásy a mobility, ktorou iPady vynikajú. Naši dizajnéri spolupracovali s expertmi na materiály s cieľom ochrániť najzraniteľnejšie časti iPadu bez toho, aby ho zaťažili objemnosťou, ktorá sa vám vybaví keď je reč o ultra ochranných obaloch. Vďaka radu ochranných puzdier Logi BLOK už nebudete nútení voliť medzi tým, či svoj iPad chrániť, alebo mať krásne puzdro, ktoré súčasne zachová všetky funkčné vlastnosti iPadu.“

Štvorcové rohy puzdier sú z jedinečných polymérov s extra vysokou schopnosťou absorbovať nárazy, takže poskytnú iPadu vyššiu ochranu tam, kde ju potrebuje najviac – na rohoch. Štruktúra polymérov schopných absorbovať energiu pádu zmäkčí a odpruží nárazy a tým zaistí, že iPad znesie pád z výšky až 1,8 metra, a to aj na povrch tak tvrdý, akým je betón.

Hlavné vlastnosti produktov Logi BLOK:

Logi BLOK Protective Shell
pre iPad Air 2 a pre všetky modely iPad mini, je ochranné puzdro, ktoré má prostý a štíhly dizajn. Poskytuje ultra vysokú ochranu, ale súčasne zachováva integritu dizajnu iPadu, aby ste mali pocit, ako keď ho držíte bez obalu. Puzdro Logi BLOK Protective Shell je k dispozícii v čiernej alebo červeno-fialovej a modro-sivozelenej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 39,99 €.

Logi BLOK Protective Case pre iPad Air 2 vám poskytne rovnakú ochranu pri páde ako predchádzajúci model, ale navyše slúži aj ako viacpolohový stojan, ktorý pevne podoprie váš iPad v akomkoľvek uhle v rozmedzí 50 stupňov. Stojanček vám ponúkne pohodlný uhol pre činnosti, pri ktorých potrebujete mať oči na iPade a súčasne mať voľné ruky. Keď sa puzdro zavrie, pomáha chrániť displej vášho iPadu pred priamym nárazom. Ochranné puzdro so stojanom Logi BLOK Protective Case je k dispozícii v čiernej alebo červeno-fialovej a modro-sivozelenej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 69,99 €.

Ochranné puzdro s klávesnicou Logi BLOK Protective Keyboard Case
pro iPad Air 2 predstavuje funkčnú ochranu v štýle „všetko v jednom“. Môžete ho mať len ako ochranný kryt, keď si chcete čítať alebo surfovať na Internete. Ak chcete mať pri čítaní voľné ruky, vytiahnite stojan, ktorý si nastavíte v akomkoľvek uhle. A keď budete potrebovať čokoľvek písať, ponúka bezdrôtovú oddeliteľnú klávesnicu, ktorej druhou funkciou je ochrana displeja. Klávesnica má samostatný rad klávesových skratiek operačného systému iOS®, aby bolo písanie ešte pohodlnejšie. Ochranné puzdro s klávesnicou Logi BLOK Protective Keyboard Case je k dispozícii v čiernej alebo modro-sivozelenej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 129,99 €.

Očakáva sa, že modely Logi BLOK Protective Shell, Logi BLOK Protective Case a Logi BLOK Protective Keyboard Case budú všetky k dispozícii v Českej republike a na Slovensku v auguste 2015. Bližšie informácie môžete získať na adrese Logitech.com, blogu Logitech alebo na Facebooku.