Business Lease prichádza na trh s revolučnou novinkou – Teslou Experience.

Spoločnosť Business Lease Slovakia je prvou lízingovou spoločnosťou, ktorá ponúka na Slovensku elektromobil Tesla na operatívny lízing s kompletným balíkom starostlivosti.

Zážitok, emócie a absolútna starostlivosť v jednom. Aj tak by sa dala nazvať najnovšia revolučná novinka na Slovensku – Tesla Experience – elektromobil Tesla na operatívny lízing. Novinku  prinášajú na Slovensko prestížna značka Tesla a spoločnosť Business Lease Slovakia, jeden z lídrov operatívneho lízingu u nás. „Môžeme potvrdiť, že Tesla si vybrala našu spoločnosť, aby od júna 2015 poskytovala na Slovensku v rámci operatívneho lízingu služby na jej elektromobil. Od Tesla Motors budeme priamo objednávať a dodávať elektromobily Tesla vrátane zabezpečenia všetkých služieb, ako aj nabíjacích staníc. Tesla Motors je presvedčená, že spoločnosť Business Lease Slovakia dodáva klientom komplexný produkt mobility vrátane starostlivosti, teda nielen auto,“ skonštatoval k dohode generálny riaditeľ Business Lease Slovakia Björn van den Berg.

Tesla Experience.

V rámci Tesla Experience zabezpečí Business Lease kompletný servis a služby prostredníctvom operatívneho lízingu – od financovania nadobudnutia vozidla, jeho dodania klientovi, cez úhradu nákladov s registráciou na Slovensku, až po krytie nákladov na servis vozidla či dodávku nabíjacej stanice. „Klientom kryjeme aj dopravné náklady dodania, keďže vozidlá budú dodávané z Tesly v Holandsku. V rámci komplexnej starostlivosti zabezpečí Business Lease aj servis vozidla do Viedne vrátane pick up servisu, náhradnej mobility či záruky,“ spresňuje Björn van den Berg.

Absolútna starostlivosť, mobilita a skúsenosti.

Business Lease patrí medzi lídrov na poli operatívneho lízingu. Filozofiou spoločnosti je poskytovať nielen auto, ale najmä mobilitu a zabezpečiť tak klientom absolútnu starostlivosť. Práve povýšenie starostlivosť na core biznis je jeden z dôvodov, prečo si Tesla vybrala Business Lease Slovakia. Druhým dôvodom sú 25-ročné skúsenosti materskej spoločnosti Business Lease s operatívnym lízingom a tretím je výhodnosť nastavenia zostatkovej hodnoty vozidla, keďže materská firma už má v portfóliu 60 elektromobilov značky Tesla. Tým sa auto stáva dostupným a ekológia vo flotile dostáva zelenú.

Business Lease pôsobí na trhoch Holandska, Slovenska, Česka, Poľska, Maďarska a od vlaňajšieho roka aj Rumunska. Skupina nedávno predstavila svoju novú stratégiu poskytovania inovatívnych riešení absolútnej mobility. Jej inovatívny prístup potvrdzuje zároveň aj podpora elektromobility. Tú od marca poskytuje firmám v rámci operatívneho lízingu na Slovensku aj Business Lease Slovakia. „Cieľom spoločnosti Business Lease je ponúkať inovatívne riešenia mobility, ktoré sú praktické, finančne výhodné a ohľaduplné k životnému prostrediu,“ konštatuje.  Popri spoločenskej zodpovednosti k životnému prostrediu a inovatívneho prístupu sa tak stáva elektromobilita aj cenovo výhodná. Dôvodom je, že obstaranie si elektromobilu cez operatívny lízing nevyžaduje žiadnu vstupnú investíciu.

Cenová dostupnosť

V prípade Tesly platí, že skúsenosti materskej firmy s týmito vozidlami na operatívny lízing umožňujú spoločnosti Business Lease Slovakia zabezpečiť pre slovenských klientov vysoké zostatkové hodnoty elektromobilu. Práve tie majú vplyv  na celkovú výšku mesačnej platby operatívneho lízingu, keďže pri operatívnom lízingu sa platí len rozdiel medzi nadobúdacou hodnotou vozidla a zostatkovou cenou po skončení prenájmu, teda len skutočný čas využívania auta. „Ponuku operatívneho lízingu už dnes dokážeme nastaviť rovnako cenovo výhodne ako klasické vozidlá. Mesačné platby nájmu sú pre firmu fixné a bez rizika odpredajnej ceny či servisných nákladov,“ konštatuje Björn van den Berg. Aj preto, že ceny elektriny a servisných nákladov sú oveľa nižšie v porovnaní s klasickými vozidlami. S elektromobilom dodáva spoločnosť aj nabíjaciu stanicu.

Elektromobil Tesla v kocke

Zrýchlenie z 0 na 100 km za 3,1 sekundy

Dojazd 434 km

Pohon všetkých kolies