Súťažte o trendové novinky spoločnosti AVON Cosmetics!

Buďte kreatívna, odlišná a trendy! Nebojte sa kombinovať farby a textúry a nechajte svoje nechty vyniknúť. Môžete si vybrať medzi 3D a zmatňujúcim efektom,“ radí vizážista Pavel Bauer.

PASTELOVÝ HVIEZDNY PRACH

Lak na nechty s pieskovým efektom

Lak na nechty obsahuje kryštálové trblietky, vďaka ktorým dosiahnete 3D pieskový efekt. V ponuke je v 6 pastelových farbách.

MODERNÝ MATNÝ efekt

Lak na nechty s matným efektom

Vysoko krycí lak na nechty so štýlovým matným efektom je v ponuke v 4 moderných farbách.

Efekt „TRBLIETAVÉ KONFETY“

Lak na nechty s trblietkami

Lak na nechty s jemnými vláknami dodá nechtom 3D efekt. Môžete ho použiť ako povrchový lak alebo samostatne. V ponuke je v 4 trblietavých farbách.

SATÉNOVO MATNÝ efekt

Povrchový lak na nechty s matným efektom

Povrchový lak dodá ktorémukoľvek laku saténový vzhľad. Nanáša sa ako záverečná vrstva na nalakované nechty.

DIAMANTOVÝ efekt

Povrchový lak na nechty s diamantovým efektom

Povrchový lak s trblietavými čiastočkami dodáva jedinečný žiarivý vzhľad. Nanáša sa na lak ako záverečná vrstva.

Zhusťujúca špirála Big and Daring

AVON prináša ďalšie 2 nové odtiene obľúbenej Zhusťujúcej špirály Big and Daring – Blackest Black a Navy, vďaka ktorým dodáte vašim riasam zvodnú farbu. Zhusťujúca špirála má krémovo-gélové zloženie, ktoré  zaručuje, že riasy budú až 6-krát hustejšie a zároveň zamatovo hebké bez hrudiek, rozmazávania a opadávania. Navyše ohnutá kefka dokonale kopíruje prirodzený tvar rias, zatiaľ čo viacvrstvové štetinky s trojuholníkovým prierezom zachytávajú každú riasu, vďaka čomu sú oddelené od korienkov až po končeky. Jemnejšie a prispôsobivejšie zloženie s kolagénom a proteínmi dodáva riasam objem a zároveň ich zanecháva pružné a jemné.

Súťažné otázky:

  1. Koľko pastelových farieb je v ponuke laku na nechty s pieskovým efektom,  s matným efektom, s trblietkami.
  2. Koľko odtieňov obľúbenej Zhusťujúcej špirály Big and Daring prináša Avon

Svoje odpovede môžete posielať mailom na adresu redakcia@vkocke.sk až do  10. 6. 2015. Ako predmet správy použite “súťaž – kozmetika”. Mená výhercov zverejníme na tejto stránke 15. 6.

Výhercovia:

  1. Diana Szabadszallasiová, Dunajská Streda
  2. Andrea Cellárová, Liptovský Hrádok
  3. Martina Hollá, Bratislava

Ospravedlňujeme sa súťažiacim za oneskorené vyhlásenie výhercov.

Všeobecné súťažné podmienky
Súťaže sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 18 rokov. Podmienkou súťaže je odoslať správnu odpoveď e-mailom na adresu redakcie (redakcia@vkocke.sk) v čase realizácie súťaže. Súťažiaci sa stáva účastníkom súťaže po splnení tejto podmienky. Vyžrebovanie výhercu súťaže sa bude realizovať do troch dní po ukončení súťaže, ak nebude oznámené inak. Do žrebovania budú zaradení len tí súťažiaci, ktorí odošlú v stanovenom čase správnu odpoveď a spĺňajú podmienky uvedené v týchto pravidlách. Zoznam výhercov bude zverejnený na tejto stránke. Účastníci tejto súťaže sa jej zúčastňujú s vedomím, že nemôžu požadovať výhru v inom rozsahu okrem rozsahu, aký určí usporiadateľ. Účastníci tejto súťaže sú si súčasne vedomí toho, že v zmysle § 845 Občianskeho zákonníka č. 40/1964 Zb. v platnom znení nemožno výhry vymáhať a to ani prostredníctvom súdu. V prípade tlačovej chyby o tejto súťaži usporiadateľ za toto nenesie zodpovednosť. Ak je výherca neplnoletý, bude automaticky diskvalifikovaný. Výhry budú odovzdané len tým vyžrebovaným účastníkom súťaže, ktorí dodržia pravidlá tejto súťaže, splnia podmienky v nich stanovené a ich nárok bude usporiadateľom potvrdený. Výhru odovzdá usporiadateľ alebo ním poverená osoba. V prípade sporu o platnosti nároku na výhru vloženú do tejto súťaže je rozhodujúce rozhodnutie usporiadateľa. Usporiadateľ bude výhercu kontaktovať prostredníctvom e-mailovej správy. Vecné výhry budú jednotlivým výhercom odovzdané osobne alebo zasielané poštou resp. zásielkovou službou na adresu, ktorú uvedú. Pred odovzdaním výhier sa osoba preberajúca výhru musí preukázať osobným dokladom. V prípade, že si výherca výhru neprevezme alebo nepreukáže splnenie podmienok na odovzdanie výhry do 14 dní od prvého informovania o výhre Usporiadateľom, výhra prepadá v prospech usporiadateľa. Účastník zapojením sa do tejto súťaže dáva usporiadateľovi v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas na spracovanie svojich osobných údajov pre potreby tejto súťaže v zmysle § 65 zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách súhlas na volanie alebo zasielanie SMS na číslo telefónu poskytnuté v registračnom formulári na účely priameho marketingu. V prípade výhry dáva účastník súťaže súhlas so zverejnením celého mena a obce na www.vkocke.sk, prípadne aj na facebookovskej stránke. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel. Účasťou v tejto súťaži vyjadrujú jej účastníci súhlas s pravidlami tejto súťaže a s ich záväznosťou.