Gél, ktorý ochráni filter vašej umývačky.

Somat, jednotka na slovenskom trhu v rámci čistiacich produktov pre umývanie riadu v umývačke, rozširuje opäť svoj úspešný prémiový rad GOLD. Uvádza nový Somat GOLD gél – jediný multifunkčný gél dostupný v dvojkomorovej fľaši. Novinka zaistí nielen bezchybne umytý riad, ale aj ochranu filtra vašej umývačky. Ľahko sa používa, umožňuje dávkovanie podľa miery zašpinenia vášho riadu a možno ho aplikovať aj priamo na silné pripáleniny.

Množstvo prípravku podľa potreby

Somat GOLD gél sa ľahko a rýchlo rozpúšťa, začína teda účinkovať hneď po zapnutí umývačky a môžete ho dávkovať podľa miery zašpinenia vášho riadu. Vďaka gélovej konzistencii ho môžete aplikovať aj priamo na škvrny silnejšie zašpineného riadu, obdobne, ako postupujete v prípade pracích gélov. Multifunkčný gél Somat GOLD gél tak dôkladne vyčistí bežné riady, ale aj hrnce, panvice alebo sklo, a to dokonca aj pri krátkych programoch, šetriacich elektrickú energiu.

Unikátne dávkovanie a receptúra

Nový Somat GOLD gél je ako jediný gél na slovenskom trhu k dispozícii vo dvojkomorovej fľaši, ktorá umožňuje unikátnu kombináciu aktívnych enzýmov v jednej komore a zásaditého čističa v druhej. „Oddelenie enzýmov a zásaditého čističa do dvoch komôr má významnú úlohu pre zvýšenie čistiacich účinkov. Tieto dve zložky môžu najlepšie fungovať iba vtedy, ak ich zmiešame tesne pred umývacím cyklom, inak by v zásaditom prostredí došlo k zničeniu enzýmov,“ vysvetľuje Jana Očadlíková, marketingová manažérka divízie Pracie a čistiace prostriedky spoločnosti Henkel Slovensko.

Okrem dôvtipného dávkovania garantuje dokonalý výsledok aj účinná receptúra tohto multifunkčného gélu. Vďaka jedinečnej receptúre je nový Somat GOLD gél mimoriadne účinný najmä čo sa týka pripálenín a je doslova majstrom v odstránení škrobových nečistôt, ako sú zvyšky nami obľúbených cestovinových jedál, ryže, zemiakov alebo jedál obsahujúcich vajcia.