Zákazníci O2 Paušálov sa môžu podeliť o nekonečno.

Zákazníci s programom O2 Paušál vo verzii Platina alebo Diamant, môžu až 4 svojim blízkym venovať nekonečné volania do všetkých sietí na Slovensku, v ČR a do celej EÚ. Bezplatný benefit môžu využívať všetci zákazníci s programom O2 Paušál. Nekonečné volania a SMS tak môžu mať už od 15Eur.

„V O2 vždy prinášame zákazníkom služby, ktoré im život uľahčujú. Nekomplikujeme viazanosťou, podmienkami, či nezmyselnými pokutami. Náš zákazník má možnosť slobodne sa rozhodovať medzi programami a službami, tak ako mu to práve najviac vyhovuje. Boli sme prví, kto zákazníkom priniesol nekonečné volania. Teraz umožňujeme našim zákazníkom toto nekonečno darovať. Zákazník, ktorý má Platinový alebo Diamantový O2 Paušál sa môže o svoje neobmedzené volania podeliť s ďalšími 4 ľuďmi. Je len na ňom, komu nekonečno venuje, príbuzným, kamarátom, či kolegom. Všetci si tak môžu užívať neobmedzené volania do všetkých sietí aj celej EÚ kedykoľvek a na akýkoľvek počet čísiel. Chceme, aby spolu hovorili, pretože tak je to fér,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2. 

„Komunikácia je najdôležitejším a najdokonalejším nástrojom v rukách človeka, vďaka ktorému sa spoznávame a budujeme si vzťahy. Tak ako sa mení ich skladba a štruktúra, nevyhnutne sa menia aj formy, spôsoby, frekvencia komunikácie. No jedno ostáva, a to sila hovoreného slova. Otázka „Ako sa máš?“ vyslovená naším jedinečným tónom hlasu utuží vzťah viac, než akýkoľvek písaný text. Nezáleží pritom, či ide o najbližších, s ktorými úzko a pravidelne zdieľame svoj život alebo širší okruh priateľov, známych, kolegov, spolužiakov, ktorý sa nám aj vďaka moderným technológiám a sociálnym sieťam čoraz viac zväčšuje,“ uviedla sociologička Sylvia Porubänová.

 „S naším Diamantovým alebo Platinovým O2 Paušálom môžu zákazníci obdarovať svojich blízkych s akýmkoľvek O2 Paušálom neobmedzenými volaniami. Bez poplatkov navyše a háčikov písaných malými písmenami. Neobmedzujeme sa pritom na volania vo vlastnej sieti, alebo zopár čísiel v nej a zákazníci si ich môžu užívať aj po prekročení hraníc s Českou republikou. Ak má teda O2 Paušál s neobmedzenými volaniami jeden, môžu ho mať ďalší štyria,“ uviedol Igor Tóth, vedúci oddelenia komerčného marketingu O2.

Mám to, máš to!

Zákazníci Platinového a Diamantového O2 Paušálu môžu od 31. marca 2015 darovať ďalším štyrom svojim blízkym s akýmkoľvek iným O2 Paušálom neobmedzené volania do všetkých sietí na Slovensku, v ČR a do všetkých krajín Európskej únie. Benefit môžu využívať rezidenční aj firemní zákazníci s O2 Paušálom. Obdarovaní zákazníci nemusia byť vedení na rovnakej faktúre ako darca. Ten môže počas mesiaca kedykoľvek zmeniť obdarovaných. Aktivácia služby je okamžitá a nečaká sa na koniec fakturačného obdobia, pričom o každej zmene zákazníci obdržia notifikačné SMS správy. Neobmedzené volania je možné aktivovať nielen priamo na predajni, ale aj prostredníctvom portálu Moje O2, SMS správy, zákazníckej linky, či priamo na ktorejkoľvek predajni O2.

Aktivácia (môže iba O2 Paušál Platina a O2 Paušál Diamant) prebieha zaslaním bezplatnej SMS v tvare: MASTO A 0949 123 456 na 99222.

Deaktivácia (môžu všetci) prebieha zaslaním bezplatnej SMS v tvare: MASTO D 0949 123 456 na 99222.

Nasledujú potvrdzujúce SMS: Vážený zákazník, služba Zdieľané neobmedzené volania pre číslo 0949 123 456  bola aktivovaná. Vaše O2″

Potvrdzujúca SMS príde aj zákazníkovi so získaným benefitom:Vážený zákazník, služba Zdieľané neobmedzené volania Vám bola aktivovaná. Službu môžete využívať bezplatne vďaka zákazníkovi s číslom 0949 123 456. Vaše O2″