Starostlivosť o nohy po zimnej sezóne.

Zimné mesiace sa s nami pomaly lúčia a obdobie teplých dní, kedy vystavujeme svoje nohy a krásne upravené chodidlá a nechty na obdiv, nám začínajú pripomínať, čo všetko uzatvorená, nepriedušná obuv a každodenné státie na nohách má za následok. Nepríjemný pocit popraskanej suchej kože na chodidlách sa málokomu z nás chce ukazovať. Preto je dôležité začať s ich starostlivosťou práve teraz. Návšteva profesionálneho salónu býva častokrát drahšou záležitosťou a väčšina z nás na ňu ani nemá čas. Kvalitnú starostlivosť môžete svojim nohám dopriať z pohodlia domova s novou radou Velvet Smooth od značky Scholl.

 

Scholl Velvet Smooth – elektrický pilník s diamantovými kryštálmi

Elektrický pilník Velvet Smooth prináša novinku v podobe novej rotačnej hlavice, ktorá je obohatená o jemne mleté diamantové kryštáliky, ktoré pôsobia na veľmi tvrdú a ťažko odstrániteľnú kožu. Pomocou jemných krúživých pohybov odstránite tvrdú kožu behom niekoľkých minút a vaše chodidlá budú znovu jemné a hladké. Je určený k suchému použitiu, nie je vhodný do vody. Naviac disponuje ergonomickým tvarom rúčky, ktorá perfektne padne do ruky.

 

Scholl Velvet Smooth – kúpeľ na nohy   das

Pre dosiahnutie krásnych a jemných chodidiel nezabudnite na kúpeľ nôh. Zjemní stvrdnutú a nepeknú kožu. Po kúpeli pokožka lepšie absorbuje krém alebo akékoľvek ďalšie prípravky. Do 3 až 5 litrov teplej vody stačí pridať 15 ml kúpeľa na nohy a chodidlá v nej namáčať po dobu 15 minút.

Scholl velvet Smooth – Intenzívne Sérum                            

Rovnako, ako pokožka na tvári potrebuje hĺbkovú starostlivosť, tak aj koža na chodidlách vyžaduje intenzívnu hydratáciu. Intenzívne sérum Velvet Smooth obsahuje kyselinu hyalurónovú, Pentavitin a zelený kaviár. Kyselina hyalurónová je známa pre svoju schopnosť udržať a zachovať vodu viac ako akékoľvek iné látky. Pentavitin sa vyznačuje tým, že viaže keratín ku koži, pomáha tým udržiavať rovnováhu vlhkosti v pokožke. Sérum je vhodné používať pravidelne alebo kedykoľvek pri pocite suchosti kože, najlepšie však po odstránení stvrdnutej kože.

Scholl Velvet Smooth – Esenciálny hydratačný krém

Tak, ako si každé ráno nanášame krém na tvár, mali by sme svojim nohám dopriať rovnakú starostlivosť minimálne raz za deň. K tomu je vhodné použiť esenciálny hydratačný krém Velvet Smooth, ktorý nie je mastný, rýchle sa vstrebáva a obsahuje vitamíny A, E a omega 6.

Scholl Velvet Smooth – Nočná Maska

Hydratujte svoje nohy zatiaľ čo spíte. S nočnou maskou Velvet Smooth nie je nič jednoduchšie. Maska obsahuje zložky ako Pentavitin, vitamín A, E, omega 6 a mandľový olej, ktoré udržia chodidlá hydratované po dobu 24 hodín. Maska účinkuje a vstrebáva sa ako krém, takže jej oplachovanie nie je potrebné. Ráno sa stačí len zobudiť, obliecť sa, nazuť si otvorené topánky a hrdo vystavovať svoje dokonalé chodidlá na obdiv.