Pre prirodzene zdravé kĺby, krásnu pleť a pevné vlasy

Pre zdravé kĺby je potrebná správna výživa bohatá na zložky, ktoré sú súčasťou chrupavky, okolitých tkanív a synoviálnej tekutiny. Tieto zložky nájdeme takmer len v živočíšnej strave, čo inšpirovalo Biomin k vývoju výživového doplnku pre zdravé kĺby, dostupného aj pre vegetariánov.

MOVE – výživový doplnok pre kĺby, väzivá, šľachy, pleť a vlasy obsahuje membrány z vaječných škrupín, prírodný vápnik a prírodný vitamín C, extrakt z plodu ruže šípovej, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a správnej funkcii kostí a chrupaviek.

Membrána vaječných škrupín obsahuje kolagén I, V a X typu, elastín, kyselinu hyalurónovú, glukozamín, chondroitín sulfát a ďalších viac ako 300 proteínov. Membrány z vaječných škrupín zlepšujú vzhľad pokožky tváre najmä v oblasti vejárovitých vrások a zlepšujú vzhľad a kvalitu vlasov – ich hustotu, lámavosť aj samotný rast. Je jediným vegetariánskym zdrojom kolagénu a je vo vegánskych kapsuliach.

MOVE je 100 % prírodný, bezpečný a klinicky podporený produkt. Prispieva k udržaniu pružnosti a pohyblivosti kĺbov. Je bez lepku, laktózy a pridaného cukru. A je ideálnym pomocníkom aj pre deti od 3 rokov, tehotné, starších ľudí a vrcholových športovcov.

Viac informácií:  https://biomin.sk/produkt/biomin-move-120-kapsul/

www.biomin.sk

Posted in TOP