Awapuhi Wild Ginger® Hydrate – novinka z Havaja pre smädné a krepovité vlasy  

Zažite havajský wellness s novinkou Awapuhi Wild Ginger® Hydrate. Trápia vás suché vlasy? Bojujete s krepovatením? Potom vás nadchnú hydratačné produkty, ktoré obsahujú extrakt z awapuhi, čiže havajského divokého zázvoru. Čím je tento zázvor zaujímavý? Nájdete v ňom 19 aminokyselín, ktoré vlasy potrebujú, aby boli zdravé, vyzerali krásne a boli nádherne lesklé. Havajský zázvor je kľúčovou ingredienciou, ktorá sa dodnes pestuje na súkromnej Awapuhi farme Paul Mitchell®.

Tento zázvor je ručne zbieraný, vyčistený, následne usušený a nadrvený na jemný prášok, ktorý sa používa na výrobu produktov. Okrem awapuhi obsahuje rad Hydrate komplex HydreTriplex poskytujúci suchým vlasom so sklonom k ​​frizzu hĺbkovú hydratačnú starostlivosť.  Zdravie a lesk vašich vlasov sú často spojené s jednou kľúčovou skutočnosťou – hydratáciou. Podobne ako naša pokožka, aj vlasy potrebujú správnu dávku vlhkosti, aby zostali zdravé, hebké a odolné. Keď vlasy strácajú hydratáciu, slabnú a začnú byť náchylné k poškodeniu. To môže viesť k suchým, lámavým vlasom, rozstrapkaným končekom a strate lesku.Novinka Awapuhi Wild Ginger® Hydrate doslova vleje život do vašich prameňov, ktoré budú krásne lesklé, hebké a ľahko ovládateľné. Stav vašich vlasov sa zlepší až o 89%. A ako to poznáte? Vlasy budú zrazu plné života a nádherne žiarivé. Navyše sa vám budú ľahšie upravovať.  Okrem šampónu a kondicionéru nájdete v novom rade Hydrate aj zázračnú kúru HydraSoft Glossing Treatment, ktorá počas niekoľkých sekúnd oživí vaše vlasy. Jednoducho sa nanáša a výsledok je cítiť okamžite! Takže ak nemáte veľa času a ponáhľate sa, tento treatment je pre vás ako stvorený. Na vašich vlasoch vykúzli jedinečný lesk!

Awapuhi Wild Ginger® HydraSoft Shampoo

250 ml, 33,42 €

Bezsulfátový šampón dopĺňa vlhkosť, zjemňuje vlasy a dodáva úchvatný lesk. Je farbostály a je teda vhodný aj pre farbené a zosvetlené vlasy. Použitie:Vmasírujte do vlhkých vlasov a opláchnite. Na dosiahnutie najlepších výsledkov použite HydraSoft Conditioner.

Awapuhi Wild Ginger® HydraSoft Conditioner

250 ml, 37,78 €

Ošetruje pramene a dopĺňa vlhkosť pre zdravo vyzerajúce vlasys nádherným lesklým finišom. Použitie:Naneste malé množstvo na čisté a vlhké vlasy. Opláchnite. Na dosiahnutie najlepších výsledkov používajte spoločne s HydraSoft Shampoo.

Awapuhi Wild Ginger® HydraSoft Glossing Treatment

zrkadlový lesk z fľaštičky

236 ml, 41,78 €
Oplachový treatment okamžite prinesie prameňom najvyššiu hebkosť a zrkadlový lesk bez toho, aby ich zaťažil. Pomáha vyrovnať pórovitosť vlasov od korienkov po končeky. Zaistí hodvábne hebký finiš. Použitie:Používajte 1 až 3 x týždenne alebo jednorazovo, pokiaľ je požadovaný dodatočný lesk. Najskôr umyte vlasy šampónom Hydrasoft Shampoo. Dôležité je z vlasov vyžmýkať prebytočnú vodu a treatment nanášať od končekov smerom ku korienkom. Kúru vmasírujte alebo včesávajte do vlasov 10-15 sekúnd a dôkladne opláchnite. Následne aplikujte kondicionér HydraSoft Conditioner.

V predaji v kaderníckych salónoch
www.paulmitchell.cz/salony
alebo na oficiálnom eshope Paul Mitchell
eshop.paulmitchell.cz