Zatočte so zimou! Hebučká, teplá a štýlová deka pre každú domácnosť

Niektoré bytové doplnky síce dokážu náš príbytok skrášliť, no ich praktická funkcia je takmer nulová. Ak sa vo svojom domove chcete zbytočnostiam strániť, určite oceníte také doplnky, ktoré sú aj užitočné. Kvalitnú deku určite oceníte s príchodom zimy, kedy vám navyše pomôže ušetriť na energiách za kúrenie.

Väčšina z nás sa ešte teší z posledných slnečných lúčov, no zima už je skutočne za dverami. Odporúčaná teplota v obývacej izbe je 20-22 °C. Každý stupeň navyše zvyšuje náklady na vykurovanie až o 6%. Pokiaľ je vám pri sledovaní televízie alebo čítaní knižky zima, je tu aj iné riešenie, ako vykurovanie vašej domácnosti. Kúpte si teplú deku – Vďaka bohatej škále farieb či vzorov, ktoré momentálne na trhu nájdete, si z ponuky DeDoma určite vyberiete takú, ktorá bude skvelým doplnkom aj pre vašu domácnosť.

Praktický a trendy doplnok Vianoc

Luxusná a perfektne hrejivá obojstranná prikrývka vnesie do vášho domova teplo, pôvab a originalitu. Krásny, originálny a neobvyklý dizajn tejto deky môže byť skvelým doplnkov vianočných sviatkov, no vďaka neutrálnym farebným tónom nájde využitie aj po zvyšok roku. Z jednej strany vás príjemne pohladí obľúbený hrejivý baránok SHERPA, z druhej strany imitácia králičej kožušiny, ktorá je úžasne mäkká a hebká na dotyk. Tento moderný materiál je antibakteriálny a antialergický, ľahko sa perie a udržuje.

Bodky budú vždy trendy

Ak svoj guač, prípadne posteľ chcete oživiť výrazným vzorom, ktorý bude aj po rokoch stále trendy, môžete siahnuť po bodkovanej potlači v kombinácii s kráľovskou modrou farbou. Výhodou prikrývok, ktoré sú zhotovené z mikrovlákna je tiež ich ľahká údržba, nakoľko ide o materiál vhodný do práčky.

Niečo pre tých najmenších

Ak chcete potešiť aj svoje ratolesti a zútulniť im ich spánok. môžete siahnúť po trendy detských motívoch, v podobe obláčikov a hviezd. Deku môžete využívať ihneď po rozbalení, no ak k deťom príde návšteva, jednoducho deku navlečiete a máte z nej pokrývku na spanie pre hostí.

Barančekové deky milujú dospelí ale aj deti, súprava zútulní interiér chalúp a tiež vašich horských apartmánov, skrátka patrí k rodinnej pohode všetkých členov domácnosti. Ďalšie trendy doplnky, ktoré vás s príchodom zimy zahrejú nájdete na dedoma.sk.