Rýchle, jednoduché a efektné: Zdobenie, ktoré bude baviť celú rodinu!

Smiech, radosť a nekonečná zábava! Bez ohľadu na váš vek, skúsenosti či zručnosti, cukrárom sa môže stať naozaj každý. Stačí, ak zapojíte vašu predstavivosť a siahnete po tých správnych pomocníkoch, s ktorými bude dekorovanie sviatočných dobrôt hračkou! Vráťte sa k tradíciám a vytvorte si dokonalú rodinnú pohodu, ktoré prinášajú spoločne strávené chvíle v kuchyni.

História zdobenia medového cesta siaha do hlbokej minulosti a odráža bohatú paletu kultúrnych vplyvov. Dnes sa táto tradícia pevne zakorenila a prenikla do domácností po celom svete. Mnohí sa pri zdobení inšpirujú tradičnými vzormi ľudovej kultúry, zatiaľ čo iní radi experimentujú s novými trendmi. Samotný proces zdobenia si však vyžaduje veľkú zručnosť, preto sa postupne vytvorili rôzne techniky zdobenia. Moderné technologické „vychytávky“ nám umožňujú, aby sa každý mohol zapojiť do procesu zdobenia a vytvoriť jedinečné umelecké diela plné detailov a farieb. Dekoračné Tubičky Dr. Oetker sú skvelým príkladom.

S ich praktickosťou, jednoduchou manipuláciou a širokou paletou farieb môžete hravo vytvoriť 3D zdobenie, ktoré okúzli svojou originalitou.

Originálne zdobenie pre každého

Vyčarujte luxusné dobroty na sviatočný stôl vďaka limitovanej sezónnej novinke – Tubičky čokoláda & karamel Dr. Oetker, ktoré sú atraktívnymi dekoračnými cukrárskymi polevami s chuťou tmavej, mliečnej, bielej čokolády a neodolateľného  sladkého karamelu v jednom balení. Sú ideálnou voľbou nielen pre jednoduché a krásne zdobenie medovníčkov, ale aj drobného pečiva či tort. Cukrárska poleva je krásne hladká a rýchlo zasychá. Tubičky sa výborne držia a majú tenké zakončenie. Preto sa s nimi ľahko zdobí, kreslí a píše. Navyše zdobenie baví úplne každého a hravo ho zvládnu aj tí najmladší cukrári. Čo je ešte super? Na konci zdobenia zostane každý čistý!

Odporúčaná maloobchodná cena Tubičky čokoláda & karamel aróma Dr. Oetker 76 g: 3,39 €

Skúšajte, tvorte a zabávajte sa počas celého roka

V sortimente dekorácií celoročne nájdete rozprávkové Tubičky pastelové 4 farby Dr. Oetker, ktoré si získajú vaše srdce jemnými pastelovými farbami ako ružová, zelená, modrá či oranžová. Ak preferujete sýtejšie farby, určite vyskúšajte Tubičky farebné 4 farby Dr. Oetker s jasnými farbami ako žltá, červená, zelená a neutrálna biela. Milovníci tradičného bieleho zdobenia ocenia Tubičky biele Dr. Oetker, s ktorými vytvoríte originálne umelecké diela.

Váš obľúbený dekoračný sortiment Dr. Oetker odteraz nájdete s novým a ešte lákavejším dizajnom obalov s modernou grafickou koncepciou, ktorá nadchne všetky vekové kategórie na prvý pohľad.

Na záver si prečítajte 6 užitočných rád, ktoré oceníte pri zdobení medovníkov:

Na zdobenie medovníkov myslite už pri pečení: Ešte skôr ako sa pustíte do pečenia medovníkov, rozmyslite si, aké tvary budete piecť. Správny výber tvarov a foriem vám môže výrazne uľahčiť zdobenie.

  1. Nechajte medovníky vychladnúť: Pred tým ako začnete zdobiť medovníky, nechajte ich poriadne vychladnúť. Vlhkosť vo vnútri medovníkov po upečení môže ovplyvniť konzistenciu cukrového zdobenia, alebo spôsobiť jej odlupovanie.
  2. Skúšajte vzory a motívy na nečisto: Skôr než sa pustíte do zdobenia, vyskúšajte na nečisto rôzne motívy a vzory a vyberte si z nich tie, ktoré chcete naniesť na medovníky.
  3. Na jednoduchšie zdobenie pred použitím ponorte dekoračné Tubičky Dr. Oetker do teplej vody a jemne pošúchajte.
  4. Nebojte sa farieb: Nebojte sa experimentovať a vytvárať pestrofarebné vzory pomocou dekoračných Tubičiek Dr. Oetker, ktoré budú odrážať vašu jedinečnú tvorivosť.
  5. Kombinujte rôzne druhy zdobenia: Okrem cukrovej polevy môžete na zdobenie medovníkov využiť drobné sušené ovocie, orechy alebo originálny sortiment Zdobení Dr. Oetker.

Bonusový tip

Pečieme s láskou aj v roku 2024 

Vráťte sa  k tradíciám a vytvorte si dokonalú rodinnú pohodu, ktorú prinášajú spoločne strávené chvíle v kuchyni. Zažite množstvo zábavy a nechajte sa inšpirovať k sladkému pečeniu exkluzívnymi receptami z kalendára Dr. Oetker – Pečieme s láskou 2024. Okrem tradičného nástenného kalendára sa môžete tešiť aj na praktický stolový variant s receptom navyše!

Čo je ešte super? Prípravu týchto originálnych receptov hravo zvládne každý člen rodiny. Navyše vaše obľúbené recepty môžete ľahko vystrihnúť a uložiť do šanónu na budúce použitie.   Neváhajte a prekvapte seba alebo svojich blízkych týmto praktickým darčekom plným výnimočných receptov a krásnych fotografií. Tento kalendár bude celý rok pastvou nielen pre oči, ale aj gastronomickým potešením.

Prajeme Vám množstvo zábavy v kuchyni, krásne chvíle s rodinou a dobrú chuť!

Kalendár Pečieme s láskou 2023 si zakúpite TU.