Revolúcia vo výživových doplnkoch

Spoľahnite sa na sofistikované doplnky stravy, ktoré dodajú organizmu to, čo skutočne potrebuje a zároveň nezaťažujú planétu.

Problémom mnohých doplnkov stravy je, že namiesto toho, aby na náš organizmus pôsobili blahodarne, často ho zaťažujú. Dôvodom je nielen nevhodné či nadmerné užívanie, ale aj ich zloženie. To býva často založené na syntetických látkach, ingredienciách neznámeho pôvodu a zbytočných plnidlách. Častým problémom býva aj nevyhovujúca kombinácia konkrétnych látok. Nielen že takéto suplementy nám neprospievajú, ale často po ich užití cítime únavu. Na vine je nadmerné zaťaženie organizmu, a to najmä pečene, ktorá sa musí postarať o odstránenie nežiaducich látok.

Pri výbere doplnkov stravy je preto vhodné siahnuť po takých produktoch, ktoré sú vyrobené z kvalitných surovín a na základe premyslených receptúr. The Nue Co. sú presne také.

Sme si istí, že doplnky stravy, ktoré sú vyrobené iba z kvalitných a udržateľne pestovaných surovín, majú oveľa spoľahlivejšie účinky na naše zdravie,“ vysvetľujú manželia Jules Miller a Charlie Gower, zakladatelia The Nue Co. a dodávajú, že k vlastnej značke ich viedlo zistenie, že viac ako 50 % bežne predávaných suplementov obsahuje syntetické zložky.

Filozofiou The Nue Co. je:

●      Vedecký prístup – aby sme mohli tvoriť produkty, ktoré sú preukázateľne účinné, vychádzame z najnovších poznatkov a výskumov z oblasti výživy a prepájame ich s rokmi osvedčenými postupmi ajurvédy a čínskej medicíny.●      Kvalitné suroviny – všetky použité ingrediencie sú starostlivo vyberané a testované. Naše receptúry neobsahujú toxické konzervačné látky, dochucovadlá, sladidlá či iné sporné prísady. Všade tam, kde to nie je na úkor účinnosti, používame organické, vegánske a bezlepkové suroviny.●      Vedomá udržateľnosť – veríme v zodpovednú spotrebu a vnímame, že každý z nás je bytostne spätý so zdravím celej planéty, preto je našou povinnosťou ju chrániť. Jednotlivé zložky do našich produktov sú získavané iba z udržateľných prevádzok z celého sveta. Samozrejmosťou je, že naše produkty nie sú testované na zvieratách.●      Funkčný dizajn – spoliehame na minimalistický dizajn obalov, ktorý navyše zaručuje trvanlivosť našich produktov. V 95% používame obaly z nekonečne recyklovateľného skla alebo kartónu. Na zvyšných 5 % usilovne pracujeme. Ako certifikovaný Climate Positive Business usilujeme o udržateľnú budúcnosť prostredníctvom každého nášho rozhodnutia.

The Nue Co. DEBLOAT

Trápi vás často nadúvanie, plynatosť a ďalšie príznaky typické pre podráždený tráviaci systém? Či už za nimi stojí nevhodná kombinácia potravín alebo čokoľvek iné, je na mieste siahnuť po kapsulách DEBLOAT+. Tie sú založené na účinkoch 17 tráviacich enzýmov a protizápalových zložiek, ktoré sú po stáročia využívané ajurvédou na liečbu gastrointestinálnych ťažkostí.

     The Nue Co. DEBLOAT, 60 kapslí: 46 €

The Nue Co. FOREST LUNGS

Vypätie, tlak alebo úzkosť ubližujú organizmu viac, než si myslíme. Pritom týmto stresorom bývame vystavení takmer denne. Ak chceme zostať zdraví, máme iba dve možnosti, ako túto záťaž vykompenzovať – ​​utiecť do lesa alebo siahnuť po FOREST LUNGS, antistresovej vôni, ktorá dokáže priniesť les k vám, a tak povzbudiť každú stiesnenú myseľ.

     The Nue Co. FOREST LUNGS, 50 ml: 118 €.

     The Nue Co. GROWTH PHASE

Stres je jednou z hlavných príčin vypadávania vlasov a vypadávanie vlasov spôsobuje stres – začarovaný kruh, z ktorého sa dá vystúpiť pomocou kapsúl The Nue Co. GROWTH PHASE. Tie sú postavené na účinkoch vitamínov, proteínov a adaptogénov, ktoré preukázateľne vyrovnávajú nedostatky vo výžive, regulujú tvorbu hormónov, upokojujú stres a chránia pred pôsobením voľných radikálov, čím podporujú prirodzený cyklus zdravého rastu vlasov.Výsledky 90-dňovej klinickej štúdie na 33 ženách s rednúcimi vlasmi potvrdzujú:o 40% sa im zvýšil rast vlasov o 87% sa zredukovalo vypadávanie vlasov o 90% sa znížila lámavosť vlasov.

     The Nue Co. GROWTH PHASE, 90 kapslí: 66 €.

The Nue Co. SKIN FILTER

Kvalitné ošetrujúce prípravky sú dôležité, ale pokiaľ vaša pleť nebude mať dostatok živín zvnútra, nikdy s nimi nedocielite uspokojivé výsledky. The Nue Co. SKIN FILTER je v podstate „jedlý retinol“. Obsahuje totiž beta-karotén, ktorý naše telo dokáže premeniť na vitamín A, teda retinol. Ten sa spoločne s ďalšími zložkami, ako je napríklad zinok či vitamín C, postará o vyhladenie pokožky, rozjasnenie jej tónu a spomalenie starnutia. Výsledky klinického testovania, počas 60 dní užívania SKIN FILTER:o 9 % zvýšenie množstva elastínu v kožio 26% jasnejší tón pokožkyo 21 % zníženie výskytu akné a vyrážoko 35% zníženie začervenania pokožky.

     The Nue Co. SKIN FILTER, 30 kapslí: 46 €.

Produkty kúpite na: www.systers.bio/e-shop/

Kto je Systers Systers je portál, ktorý spája ženské zdravie, múdrosť našich babičiek, vedecké poznatky, najnovšie technológie a biohacking. Okrem unikátnych produktov je tu aj magazín plný zaujímavých informácií a zoznam eventov, ktoré komunita Systers pravidelne organizuje. „Spoločne ideme cestou sebapoznania a holistického prístupu k zdraviu,“ hovorí o portáli jeho zakladateľka Veronika Allister s tým, že možnosti každého z nás sú nekonečné.