Hľadáte nadčasové a štýlové letné topánky? Kúpte si zlaté!

Leto je v plnom rozbehu a s ním nielen dovolenky, ale aj sezóna šiat, osláv, letných párty, svadieb a promócii. V zahadzujeme strohé pracovné kostýmy a vymieňame ich za odvážnejšie a ženskejšie šaty. A k takýmto outfitom nám treba aj vhodné topánky. A viete aké budete toto leto doslova milovať? No predsa zlaté!

Na podpätku

Zlaté sandále, alebo topánky na podpätku majú niekoľko výhod. Sú dokonale univerzálne, teda sa vám budú zaručene hodiť ku každému outfitu. Vyzerajú dobre s neutrálnymi farbami, ale aj výraznými farbami, vzormi, či výšivkami. Skombinujete ich s bielym sakom a šortkami, môžete si ich obliecť k letným šatám do práce, ale aj slávnostnejším na oslavu, či svadbu. Zlaté sandále na podpätku dodajú šmrnc aj tomu najobyčajnejšiemu outfitu. Ak sa vám nechce na stretnutie s kamarátkami večer v meste rozmýšľať nad tým čo si obujete k svojmu pohodlnému ľanovému kostýmu, skúste zlaté lodičky. Zachránia vás aj keď vás po práci postretne nečakané  pozvanie na posedenie s kolegami na drinku. Ak si totiž zlaté sandále na podpätku oblečiete aj k džínsom a obyčajnému bielemu tričku, výsledok bude vždy dokonalý!

Na pohodu

Zlatá je výbornou voľbou aj keď ste skôr ležérny tip. V takom prípade sú pre vás vhodné sandále bez podpätku, ale aj na platforme, alebo pohodlné tenisky,  či dokonca v lete obľúbené nazúvacie mokasíny. Zlatá vyzerá výborne na opálenej pokožke, preto je obľúbená najmä v lete. Zlaté topánky sú ideálne na letnú dovolenku, postačia vám ako jediné topánky na celý pobyt. Ak si pribalíte nízke šľapky, alebo sandále, určite ich využijete na pláž, ale aj večernú prechádzku po promenáde. Zladiť ich môžete s čímkoľvek. Práve zlatá farba dodá aj tým najobyčajnejším topánkam jedinečný štýl. Obuť si ich môžete k vzorovaným nohaviciam, ale aj bielym šatám. Ich univerzálnosť budete milovať nielen na dovolenke, ale aj dlho po jej skončení.

Zlatá kabelka, áno, či nie?

Ak uvažujete či treba k zlatý topánkam aj zlatú kabelku, odpoveď je, že netreba, ale môže byť. Túto kombináciu môžete aj nemusíte zvoliť. K zlatým topánkam môže ísť pokojne aj žltá, či modrá kabelka, dokonca aj zelená, či rúžová. V lete je kombinatorika farieb v outfitoch voľná, nikto vás nebude posudzovať ak sa v ich spájaní na letných stylingoch poriadne odviažete. Na druhej strane je zlatá kabelka určite dobrou investíciou. Rovnako ako zlaté topánky ju môžete kombinovať s čímkoľvek. Svetlou, tmavou, ale aj farbami. Zlatá je veľmi výrazná a luxusná farba. Keď jej raz prídete na chuť, nebudete ju chcieť prestať nosiť.

Topánky predáva www.humanic.sk