Here comes the SUN

Limitovaná edícia plná slnka! Nastal čas predstaviť si trojicu produktov, ktoré vlasom poskytnú komfort v horúcich letných mesiacoch, kedy sú neustále vystavované slnku.

Ich vôňa vo vás prebudí spomienky na more, jemnosť kvetov gardénie a zmyselnosť vanilky.

Je jedno, či ste na horách, pri mori, pri bazéne, alebo na lúke. Všade produkty využijete na 100%.

SUN REVITALIZING SHAMPOO

Revitalizačný šampón s UV filtrom Uvinul® Easy Receptúra ​​obohatená o keravis a kokosový olej jemne čistí a dodáva vlasom vláčnosť a lesk. Bonus: UV filter Uvinul® Easy pomáha chrániť vlasy pred škodlivými slnečnými lúčmi a zabraňuje vyblednutiu farby.

300 ml:  25,42 €

AFTER SUN NOURISHING MASQUE

Intenzívna starostlivosť s UV filtrom Uvinul® Easy. Hydratačné vyživujúce ošetrenie suchých, krehkých vlasov vystavených slnku, vetru, soli a chlóru.Maska je obohatená o keravis, panthenol, slnečnicový olej a pšeničné zložky a pomáha obnoviť vlhkosť vlasov, posilniť ich a nádherne vyhladiť. Bonus: UV filter Uvinul® Easy pomáha chrániť vlasy pred škodlivými slnečnými lúčmi a zabraňuje vyblednutiu farby.

fotografia produktu

250 ml: 26,51 € 

SUN PROTECTIVE DRY OIL

Ochranný a vyživujúci suchý olej s UV filtrom Uvinul® Easy. UV filter pomáha chrániť vlasy pred škodlivými slnečnými lúčmi a zabraňuje vyblednutiu farby. Receptúra ​​obohatená o keravis, vitamínE, jojobový, slnečnicový olej a pšeničné zložky svojim posilňujúcim a antioxidačným účinkom zaisťuje hebkosť, lesk a pružnosť vlasov. Bonus: Na dosiahnutie anti-frizz efektu môže byť aplikovaný aj na vlhké vlasy pred fúkanou.

fotografia produktu

150 ml: 30,87 €

V predaji v kaderníckych salónoch

www.paulmitchell.cz/salony

alebo na oficiálnom eshope Paul Mitchell eshop.paulmitchell.cz